Bugünün En Acı Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   Okurken yıkıldım arkadaşlar anlatamam size bunu öyle bir dokunduki bana yarım saattir etkiden çıkamadım biz daha başka şehirde tatile gidemezken Bizim yaşıtlarımız onlarca ülke geziyor insan gibi yaşamak herkesin hakkı değilmi? Soruyorum biz niye isyan etmiyoruz? Niye hiçbir muhalefet partisi geniş çaplı bir protesto eylemi başlatmıyor? Ne günahımız var böyle lanet bir yerde doğduk Yaşam enerjim bitti resmen artık mücadele edesim gelmiyor Her gün bir kavga bir şiddet bir cinayet ne oluyor demiyor mu kimse? Cehennemin dibine düşüyoruz ülkecek. Hayallerimi çaldınız umudunu çaldınız vaktimi çaldınız. Bu hırsızları elleri kelepçeli biçimde bu ülke insanına karşı işledikleri suçlar yüzünden yargılandığını görmeden içim rahat etmeyecek
   https://twitter.com/asiritadimkacti/status/1337659073161031680?s=19
   https://twitter.com/asiritadimkacti/status/1337659073161031680?s=19
   https://youtu.be/4xszlvv2QLc
   https://youtu.be/4xszlvv2QLc
    asit
    maalesef bundan daha da acı gerçeklerimiz var...
     cinayetvaraga
     Olur. o günler de gelir elbet. yine söylüyorum, kenan evrenin cenazesi garip cenazesi gibiydi. o isimde bir insan nasıl gömüldü. inancını yitirme sen!
      absurdizm
      çocuk istismarı ve pedofili hala devam ediyor. + hayvan tacizi + kadına şiddet+ geçim sıkıntısı+ işsizlik+ hayata tutunmayıp intihar eden gençler+ ekonominin vahimliği+ eğitim sistemi+ (bence insanların kendi çıkarları için yaydıkları bir virüsün) koronanın insan öldürmesi. daha çok var. bu liste sabahtan aksama akşamdan sabaha kadar uzar. daha çocuğum ama bunlar kadar acı gerçek bulamıyorum. bence siz de bulmayın.
       ibrahimciloglu
       cem adrian'ın olaylara, çok farklı türde bakış açıları var... istanbul insanı hissizleştiriyor o yüzden istanbul'u pek sevemedim derdi... Çok mantıklı geliyor... Güzel ülkemde her an her saat insan vicdanının kaldıramayacagı şeyler oluyor. Fakat öyle durumlar oluyor ki her gün duyunca ,eskisi kadar etki yaratmıyor yaşam formu olan insanlarımızda. Bu tarz şeylere katlanamayan ve ses cıkaran bir kalp vermiş allah bize.. Rahman olmayanlara da versin inşaallah..
        caresizcare
        Kıyamam sana😅 ee kabullenmek lazım Bi yerde bu gerçeğide Millet aç aç, 🙄
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.