Bugüne Kadar Birine ya da Birilerine Ayıp Olmasın Diye Yaptığın En Aptalca Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Çok sevdiğim bir Pandora bilekliğim vardı. Vakti zamanında iyi bir rakam vererek almıştım ve çok uzun zamandır kullanıyordum. Yöneticimle şehir dışına iş seyahatine gittik. Hayatımda en çok yorulduğum ve sıcaktan kurdeşen dökmek üzere olduğum bir gündü. Neyse hanımefendi lavaboya girmek istedi çantasını bana emanet etti. Ben kapının önünde bekliyorum sol elimde bir çanta sağ elimde bir çanta. Çantalar bavuldan hallice kocaman ve çok ağırlar. Benim o güzel bilekliğimin klipsi açıldı ve yöneticimin çantasının içine düştü. Böyle bir şeyin olmasını istesem asla olmaz, uğraşsam hayatta beceremem. Ben tabii patronunun çantasını karıştıran bir çalışan olmamak adına elimi dahi sürmedim. Kendisine de çanta ile alakalı bir şey söylemedim. Bilekliğimi kaybettim dedim tarif ettim belki çantasını boşalttığında bulur getirir diye ama nereden bilecektim ki çantasını asla boşaltmayan bir kadın olduğunu. Bilekliğim yüzde doksan ihtimalle hala o çantanın içerisinde ve ben çok üzgünüm. Ayıp olmasın diye yaptığım en en en aptalca şeydi.
    moon_night
    Sustum, susuyorum
     mrlawyerkk
     Ben genelde birilerine ayıp olmasın diye sevmediğim şeyler yiyorum. Yemek konusunda çok seçiciyim başkalarının yaptığı yemekleri pek yiyemem ama ayıp olmasın diye zorla yiyorum sonrasında mide ağrılarımla baş başa kalıyorum.
      peripedia
      Bu görselde olduğu gibi yaşlı akrabaların corona öncesi beni sulu sulu uzun uzun öpmelerine izin vermem. Maksat ayıp olmasın. Şimdi bir şey desem kırılırlar üzülürler ama her seferinde kendimi kullanılmış gibi hissediyorum.
       cuman
       Ayıp olmasın diye çok önemli bir programımı iptal edip amcamın işini halletmiştim
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.