24
6.10.2020
Bugüne Kadar Bir Şeyler Çaldın mı Hiç?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   bastimaminoasidi
   Çaldım abi hiç de pişman değilim. Olay şöyle: Dayım var bi tane. Orta ölçekli bir marketi var. Küçükkken kardeşimle biz hep yardım için çalışırdık orda. İşleri hep yoğundu. Amelelik işler yapardık bizde elimizden ne geliyorsa. Dayım cimri adamın tekidir, ordan böyle sakız al aklı gider yani o derece. Hiçbir şey de vermezdi bize. Çocuğuz bi de her şey var markette; çikolatalar, şekerler, bisküviler,dondurmalar. Böyle içimiz gidiyor ama alamıyoruz. Kırk yılda bir ufak bişi alabilirsek alırdık. Dayım bi de kızardı bize, sanki maaşlı çalışanıymışız gibi falan böyle iyice zoruma giderdi. Dedim ki sikerler içimden, dayım yokken bir işle meşgulken ne denk gelirse araklamaya başladım. O karar anından sonra da baya arakladım yani. Hiç de pişman değilim.
    hickurusu
    Annemin çekmecesinden para haricinde bir şey çalmadım :) O zaman çocuktum çocukkkk
     mehmet_08
     Bi kaç kişinin kalbini Bi de mediamarktan uncharted 3 ü çaldım. Hayatımdaki en ekstrem şeydi. 169 TL ydi 4 yıl önce
      who_am_i
      Allah affetsin yazıyorum anlayan anladı
       ladydisko
       halam çok para konuşan sevimsiz birisiydi çocukları oturdukları yerden pek kalkmaz para yerdi işte oyuncakları dolup taşan dolapları vardı bizim durumumuz da iyi ama babam paranın kıymetini bilelim ve ev kurarken ihtiyacımız olur diye paramızı biriktirirdi ondan biz pek böyle şeyler görmemiştik her gittiğimde bir iki kalem alırdım el altından bir gün hiç açılmamış 48 li pastel boya setini almıştım
        gregory_
        Çocukken mandolin çaldım bi ara.
         dr.rock
         Öğrenciyken hastaneden çoook tuvalet kağıdı çaldık
          palmiye
          Bu bebeği çaldım tek. Bunu bile tam çalamadım.🤦‍♀️
           derrick-rose
           Migrostan pahalı çikolatalara ve sakizlara para vermem. özellikle de sakız ihtiyacım olduğu zaman sağolsunlar. bırakamadım halen aktifim. Çalan arkadaşlar varsa dikkat etsinler bazı çikolataların arkasında metalimsi bir şey var , öterse kacin.
            buse01
            Şuana kadar hiçbişe çalmadım ama hiç
             uykunobetcisi
             5 6 yaşlarındayken belki de daha da küçüğüm. Babannemle markete gitmiştik. Kasanın yanındaki sakızdan almıştım. Lan mal çiğnesene işte. Baak babanne ne aldim dedim. Koşa koşa geri götürdüydük..
              melaniem
              Arkadaşımın oyuncağınıçalmıştım o da benkileri çaldı ama benim çaldığımı geri aldı dkdjdmdkdj ben almadım :(
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.