Bugün Yaşadığım Taciz (11 Haziran 2020)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dipsiz
   22 yaşında genç bi kızım. Yaz aylarında genellikle şort giyiyorum. Ailem bu konuda beni kısıtlamıyor, oturduğum mahalle de normal bi mahalle. Bugün ekmek almaktan gelirken (17.30 sıraları) dönüşte yolun kenarındaki banka oturup sigara yaktım. Üstümde kısa kollu bi bluz ve altımda diz üstü şortum vardı. Otururken çantamla bacaklarımı kapattım ve sigara içmeye devam ettim o sırada karşımda Renault model bi araba durdu içinde 35 li yaşlarında bi adam vardı. Aramızdan yol geçiyordu bana bi 25 metre uzaktaydı. Direksiyon başından dik dik bana bakıp kaş göz işareti yapıyordu bende ona dik dik baktım. Belki de benden bi adım bekliyodu pezevenk. Önce çantamdan çakımı çıkarttım ve yerimden kalktım eve doğru yürüdüm, yürürken de sağ elime aldığım çakıyı adama doğru gösterdim ve yoluma devam ettim. Az ileride karşı şeride geçmek için sağıma ve soluma baktığımda o arabadan ve adamdan eser yoktu. Herhalde çakımı beğenmedi. Yazdıklarım kelimesi kelimesine gerçektir. Bana bir hareket yapsaydı gözümü bi an kırpmaz çakıyı saplardım. Şortlu ya da açık bi kadın görünce ne sanıyor bunlar kadınları! Şort giyiyoruz diye yollu muyuz biz! Bu iğrenç, hastalıklı zihinden nefret ediyorum. Allah böyle düşünenleri hidayet etsin! Ruh hastaları, sapıklar!
    cherry-cupcake
    çakı yerine çantanda biber gazı spreyi koymanı öneririm. çok çok geçmiş olsun.
     eski_bi_tanidik
     Ayy Allah bunları uzak tutsun hepimizden Y*vvvşşşak herif
      leprechaun
      Kahretsin ya.
       nickiharuto
       Bunlar eve gidiyorlar ailesinin yüzüne nasıl bakıyorlar. Çoook merak ediyorum?
        benita
        Geçmiş olsun, bitmiyorlar maalesef o yüzden kendi önlemlerimizi almamız şart. Çakı isabetli olmuş, biber gazı da olabilir, umarım kullanmana hiç gerek kalmaz
         sameet
         Geçmiş olsun kanka. Senaryo çok basit olmuş ama. Tutmaz bu. Daha fazla etkileşim almak için bu hikaye şöyle bitmeliydi: Adam beni takip ediyor, ben yürüyorum. Ara sokağa girdim. Hâlâ peşimde. Onun olduğu taraftaki kaldırıma geçtim ve yürüyüşümü yavaşlattım. O da yavaşladı. Durdum ve parmağımla gel işareti yaptım. Ardından hafif bir gülümseme ile... Yanaştı. Gülen bir ifadeyle camını açtı. Eğildim cama doğru yöneldim. Dayı iyice gülmeye başladı. Tam o sırada hızlı bir hamleyle çakıyı gözünün ortasına sokuverdim. Kanlar yüzüne akmaya henüz başlamıştı ki, amansız bir bağırmayla hemen kendini dışarı attı. Dışarı çıktığı gibi gözünden çıkarttığı çakıyı elinden alıp dayıyı yere serdim, bir çelmeyle. Yerde sırt üstü yatarken kalbine sapladım çakıyı. Orada öylece can verdi. Yarım kalan sigaramı tekrar yaktım ve eve döndüm.
          dipsiz
          Yazdığım olaya inanmayan olmuş. Buyrun bu araba (plakasını ben sansürledim) bu da fotonun çekildiği saat ve tarih. Yalan atıyor diyenle çok ciddi kavga ederim!
           roxannee-
           Ne yazık ki tüm kadınların başına gelen ama sürekli sustuğumuz bir durum. tüm kadınlar örgütlensek belki birçok şeyin üstesinden gelebiliriz. Başta tacizci erkeklerin!
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.