Bu Zamana Kadar Verdiğiniz En Kötü Karar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rafadanlop
   Hayat seçimlerle dolu ve sürekli bir karar aşamasındayız. Bazen doğru bazen de bizi yokuşa sürükleyecek kararlar veririz. Ben üniversiteyi kendi şehrimde okudum bunun ilk başta iyi bir fikir olduğunu düşünmüştüm. Ailemin yanındayım,rahat olacağım,çok para harcamam gibi mantıklı düşünceler vardı aklımda. Ama mezun olduktan sonra hayata atılınca çok zorlandım. Ev geçindirmeyi bilmiyorum, yemek yapmayı bilmiyorum,para hesabını bilmiyorum. Bu yüzden keşke dışarda okusaydım, en azından bunları az çok öğrenip hazırlıklı olurdum diye düşünüyorum.
    me_out_bye
    Pandemide göya profesör olacak salakları tv de dinleyip dezenfektan maksatlı cildime kolonyağı sürmek. Sıcak havada* Korktuk korkudan kullandık. Kandırıldık Bir sürü insanıda gereksiz şekilde bu kuyruklara soktular bu malzemenin satışı %bilmem kaç arttı. Birilerinin cebine para girdi sadece. Önemli olan nesnelere değerkenki temas hissedilen korku. Bir poşet peçete alacaksın yanına herhangi bir şeyi ellerken 2 kat peçete ile tutacaksın sonra peçeteyi atacaksın bu kdr basit. Hiçbir kimyasala gerek yok. Evinde zaten su sabun. Dışarda bu zorunluluk. Her yer oç dolu. Her köşeye fısfıs takıp içine en ucuz kimyasalı doldurdular insanlara bunu kullanın dediler. Gün aşırı Pandemi 2 seneyi geçiyor şu an. Bu aletler hala duruyor. Zararlarını bilmeyen hala alıp şifa suyu gibi nemlendirici krem gibi eline boca edip yediriyor bir güzel otobüsünden inerken ofisinden çıkarken fln. Bu karışımların içinde alkol var. Alkol boğucu ayrıştırıcı uçucu yanıcı bir maddedir. Insan bedeninin en temel kaynağı su ve oksijendir. Sağlıklı bedenine yapacağın en büyük kötülük alkol ile beslemektir. Can vermek uzun yaşatmak yerine hücre katliyamı yapmış olursun. Bilgi. 🤷🏻‍♂️ Eskiden traş olan erkeklere traştan sonra suratlarına bu alkollu malzemeleri sürüp cass diye yakıp steril ediyor ferahlatıyor diye böyle de bir trend olmuş. Bayramlarda avuc içine kolonyagı dökulup ovuşturulup yüze sürülürmüş. Bu da salakçadır. Tek haneli yapımda çok etki etmez ama bunu bir beslenme yöntemi gibi tekrara vurursan bir sure sonra etkilerini görürsün. Ne yönde etkilere yol açtiğini. Adam sana gülümseyerek satıyor. Bakın diyor bunun içine ot kokusu koyduk bk kokusu koysuk arka odada karışıtıp karıştırıp bakın güzel kokuyor diye insanlara satıyor üzerlerine sürmesi için. Marketler indirim yapmıştı. Kasaya yakın gözüken yere kolonyagı standartları kurmuştu. Hayat işte. 🤷🏻‍♂️ Bilgi, öğretim 0 Kar kar kar. Durumu idare etmek full. Yanlışım yoksa okullarda girişlerde var hergün çocuklara sıktırıyorlar. ⚗☢
     patronicee
     Alyans...
      uzgunsaripapatya_
      İntihar etmemek:)
       badideasensei2
       Annemi hem annem hem arkadaşım yerine koymak. Ama olmuyor; arkadaş gibi olmuyor anne ile. Sırdaş hiç olmuyor bizden. Yalnızca anne olmalıydı benim için.
        kafatamircisi
        milyonlarca sperm arasında 1. olmam)😃
         marvelhulk
         tabii ki de bir durum karşısında yanlış yönlendirilmek, iyice düşünüp karar vermek lazım arkadadın her dediğini yapmamak lazım.
          turuncu_sapka
          çevremin geniş olması, daha az insan tanımak istiyorum az insan huzurr
           greg0ry
           Sıfır yerine ikinci el otomobil almak , Şimdiye borcu bitmişti korkudan kredi çekemedim , O zaman bı ihtimal vardı şimdi hayal anca
            ralph-nir
            Olmak istediğim meslek ölene kadar beni sömürecekler umarım bunu değiştirebilirim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.