Bu Zamana Kadar Hissetmiş Olduğun En Muhteşem Zevk
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Benim için kesinlikle yaptığım yemeğin afiyetle yenilmesi. Bu his benim için asla eskimiyor. Sevdiğim insanların yemeği zevkle yemelerini izlemek paha biçilemez bir zevk benim için🤗
    su-i-zan
    neredeyse altıma işemeye ramak kalmışken..pantolun düğmelerini acele ile açmak ve o müthiş an 🌪️🌪️🌪️🌪️🌪️🌪️🌪️🌪️İşemek😎😎
     buse01
     Şey s.vişmek ve aşık olmak...
      sairsel
      Çok bilmiş cahillere laf sokmak
       miller
       uyurken uçabildiğini fark ettiğin an ve uyanana kadar havada kuş gibi süzülmek. dünyanın en güzel hissi olabilir misin sen acaba? .)
        ahmetsakar
        dişimin arasında kalan parçayı kürdan vasıtasıyla yavaşça çıkarmak. sadece şampiyonların bilip hissedeceği harikulade bir zevk. pleasure.
         catherine-earnshaw
         Ille de cinsellikle alakalı olacak değil ya? Adı batsın. Çoğu gece Baileys içip çizimimin başına geçmek benim için en muhteşem zevk.
          silmarillion
          Hiçbirinizde çıkıp dememiş:) :) neyse ben de demeyeceğim. En büyük zevk sizleri tanımaktı dostlar deyip tatlış bir çiçke kondurayım evet çiçke 🌸
           tsukyomi
           Neyse şimdi sapkını ilan edilirim buranın. Sovyet ayımı delirtmek diyelim, özellikle saçma sapan kıskançlıklarıyla radyasyon yaydığı şu sıralar. Delirtip tekrar sakinleştirmek, dozunda heyecan yaptırmak, sinirle kükredikten birkaç dakika sonra kedi gibi sokulup "yaktırajaksın bana dünya ha devuşka?" demesi.. Valla ABD'yi yenmiş Lihtenştayn gibi hissediyorum. İş boyutta değil işlevde işte..
            bukafelos
            uzun, yorucu ve zorlu bir haftanın ardıdan. cumartesi gecesi içilecek içki ve ots. ya da sert bir iilişki kavgası sonrası gelen güzel seks.
             peripedia
             Yeğenimin dünyaya gözlerini açtığı, iyi olduğu haberinin geldiği ve onu kucağıma aldığım o anlar.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.