Bu Zamana Kadar Hissetmiş Olduğun En Muhteşem Zevk
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Benim için kesinlikle yaptığım yemeğin afiyetle yenilmesi. Bu his benim için asla eskimiyor. Sevdiğim insanların yemeği zevkle yemelerini izlemek paha biçilemez bir zevk benim için🤗
    ahmetsakar
    dişimin arasında kalan parçayı kürdan vasıtasıyla yavaşça çıkarmak. sadece şampiyonların bilip hissedeceği harikulade bir zevk. pleasure.
     miller
     uyurken uçabildiğini fark ettiğin an ve uyanana kadar havada kuş gibi süzülmek. dünyanın en güzel hissi olabilir misin sen acaba? .)
      myheartofstereo
      müzik dinlerkenki zevk 👌 birde spor
       sairsel
       Çok bilmiş cahillere laf sokmak
        isirgan_otu
        benim ruyamda bile görememeyeceğim 1000cc suzuki motorsiklette 200 km uzerinde hız denemesi yapmam öyle canavar bir alet😅 daha bassam gidicek motor biraz korku biraz da emanet makina çok pahalı, bişey olursa böbreği satsak odeyemeyecegiz ama hep istiyordum hiç tanımadığım bir kişiden rica ettim öyle deneme şansım olmuştu😅
         tsukyomi
         Neyse şimdi sapkını ilan edilirim buranın. Sovyet ayımı delirtmek diyelim, özellikle saçma sapan kıskançlıklarıyla radyasyon yaydığı şu sıralar. Delirtip tekrar sakinleştirmek, dozunda heyecan yaptırmak, sinirle kükredikten birkaç dakika sonra kedi gibi sokulup "yaktırajaksın bana dünya ha devuşka?" demesi.. Valla ABD'yi yenmiş Lihtenştayn gibi hissediyorum. İş boyutta değil işlevde işte..
          absurdizm
          soruları çözmek
           cinayetvaraga
           arzu ve ihtirasla yapılan seksin ustune zevk tanımam. gerisi hep gölgede kalır benim için.
            me_out_bye
            Otsbir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.