Bu Zamana Kadar Duyduğunuz ya da Maruz Kaldığınız En İlginç Fetişler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   En yakın arkadaşlarımdan birinin ablası doğum yaptı. Doğum yapmadan önce de eşiyle gayet sağlıklı bir cinsel hayatı varmış. Hamileyken cinsel hayatlarına son vermemişler eşiyle. Neyse doğum yapmış. Yaptıktan sonra bir süre lohusayken filan zaten bir cinsel hayatları olmamış. ancak sonra kadın ne zaman istese adam istememiş. Birkaç kere denemişler ama o kadar zoraki imiş ki, ne yapacaklarını şaşırmışlar. Eşi de bilmiyormuş niçin böyle olduğunu. En sonunda kadın zar zor ikna etmişler terapiste gidelim diye. Meğerse adamda Maiesiophilia varmış. Yani hamile ya da doğum yapan kadınlara karşı duyulan cinsel arzu. Ancak bu psikolojik bir rahatsızlık olarak seyretmiş ve adam başka bir şeyi arzulamaz olmuş Hala tedavi görüyormuş, ne oldu ne bitti bilmiyorum.
    gizemino
    Ayak fotoğrafı koymuşlar başlığa, çıplak ayak görmekten iğreniyorum. İnsanların nasıl ayak fetişimizi var anlamıyorum gerçekten baya kötü bir şey yaaa
     lutfen-ama
     Arkadaşının ablasının cinsel hayatını nasıl oluyor da bu kadar detaylı biliyorsun? Nasıl bir sohbet ortamınız var sizin ya!??
      melihatay
      Arkadaşlar herkesin mutlaka en az 1 fetişi vardır. Göğüs ve kalçalar da insanın hoşuna gittiği için fetiştir aslında. Zorlarsanız bir insanın suratına bile fetiş diyebilirsiniz. Çünkü hoşunuza giden ve dokunmak, hissetmek istediğiniz her şey fetiştir. Ama ayak yalanır mı be orospu çocukları?
       sanatistherif
       Bir kız arkadaşım vardı Kocaeli Üniversite'sinde besyoda okuyordu. Neyse yaz dönemi okul kapanmıştı bu ailesine büte kaldım falan diyerek 15 gün sonra döneceğini söyledi eve. Arkadaşları çoktan gitmişti. Yalnız kalınca biz de direkt planı kurduk ve ben yanına gittim. Gün içersinde herşey çok güzel yemek yiyoruz sinemaya gidiyoruz it ayağı yemiş gibi sağda solda dolanıyoruz. Akşam aldık içecekleri meze falan gittik eve. Aga iç iç kafam güzel oldu. Gece 3 bilemedin 4'e kadar sevişmişizdir. Neyze çıplak birşekilde uzandık tam uyuma moduna giriyorum. Bu değişik değişik şeyler istemeye başladı. Yok cin, peri çağıralım mı yok şeytan şöyle bu böyle. Kızım yat yarın konuşuruz diyorum. İlla üstüne üstüne gidiyor. Senden son bişey isteyebilir miyim dedi. Söyle dedim. Bu şekilde çıplak 2 rekat namaz kılsana şurda dedi. Bu beni çok tahrik eder falan dedi bide. Uyuyamadım o gece gözlerim kapalı sabah olmasını bekliyorum. Sabah kahvaltı yaptığımız gibi bir telefon numarası babanemi hastane kaldırmışlar. Hop İstanbul. Bir de işin bitince dönüceksin dimi diyor. Bir daha Kocaeli'ne bile gitmedim.
        bisosyolog
        Ne kadaar düz bir insanmışım yahu ben :/ Hiç böyle şeylerim yok
         patronicee
         Gayet temiz aile kızı bir arkadaşım vardı. Hiç cinsel deneyimi yoktu,hatta bir erkekle öpüşmüşlüğü bile yoktu. Ama nerede inşaat işçisi görse kendinden geçiyordu.toz-toprak içindeki erkeklere dayanamıyorum diyordu. Yaş farketmezsizin tüm inşaat işçilerine uzaktan şehvetle bakıyordu. Lise son sınıftayken müzik kanalının alt yazısından aldığı bir numarayla yazışıp Adıyaman'a bir inşaat işçisine kaçmıştı.
          faruk-sutuseven
          sizin ilgi merak veyahutta farklı şeyler arzulama isteğinizi içine sıçayım tamam farklı şeyler denemek güzel ama ÇIPLAK NAMAZ KILAN ERKEĞE BAYILIRIM NE AMK?
           sedefartuny
           Hayatı izledikleri porno filmlerden ibaret sanan insanların dünyasını anlamıyorum. Adına fantezi dediğimizde bir an da normal oluyor her şey. Hamilelik sürecinde yaşanan cinsel ilişkinin bebeğe zarar verdiği kanıtlandı diye hatırlıyorum. Bazı şeyler ilişkiyi daha güzel ve heyecanlı kılar katılıyorum ama her saçmalığa fantezi diye inanmamak gerek.
            ali-vercetti
            cinsel organlara pudra şekeri veya nutella sürüp oral seks yapmak bunu elbet bi gün deneyeceğim. bekle beni hollywood!
             ezgisarikaya
             ruh hastasi eski sevgilimin kulagimin icine dil atma fetisi vardi. bak yine hatirladim yaa. rezil seni o kadar yer varken kulagimin icinden ne istiyosun?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.