Bu Yaz Yalan Olan Planlar, Planlarımız... Nelerdi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   serlo
   Bu yaz yalan olan planlar, planlarımız.. Nelerdi ?
    cosmic.aura
    Bir Gümüşlük kaçamağı vardı hayallerde. Hala da olabilir dur bakalım.
     gugilamca
     Avrupa turu yapacaktım. Bu sene okuldan mezun oluyorum, hayatın hengamesine girmeden şöyle 1 aylık tur planlamıştım. Para biriktirmek için part-time işe girmiştim, ama hem iş yattı hem para hem de gezi. Şimdi oturup mezun olup işe girmeye çalışıyorum. Hayat neler yaptırıyor insana...
      belizzimaaa
      Alaçatı'ya gitmeyi çok istiyordum. Ama mevcut durumda pek mümkün görünmüyor. Bir tarafım gerçekten çok bunaldı, artık kaçıp biraz hava almak istiyor. Bir tarafım da "neyse ki sağlıklısın otur oturduğun yerde" diyor. Bakalım neler olacak.
       damarcibasi
       Bütün birikimimi müstakil eve gömdüğüm için zaten planım yoktu tek beklentim eşimle çocuğumla evin keyfini sürmekti. Ama salgın nedeniyle ayrı şehirlerdeyiz ve daha birkaç hafta boyunca da bir araya gelemeyeceğiz. Temmuz başında sefamız başlıyor inşallah.
        issizmadaaam
        Vallahi hiçbir planım yoktu. Öküz gibi yatacaktım evde yayıla yayıla. Benim için değişen hiçbir şey olmadı. Keşke tatil yapacak paramız olsaydı da, "aaaay bu yaz tatile gidemiyorooooz" diye hayıflansaydık.
         mervenizz_
         Dışarı çıkmak.
          roxannee-
          Ben genelde her yılbaşında birçok plan yaparım ama o yıl içinde o planlar hep yalan olurdu. Bu sene bir tane bile plan yapmadım. Ne yaz için ne hayatım için akışına yaşadım ve çok güzel şeyler de yaşadım bu zorlu süreçte. Yaz için de sürprizlere hala açığım. Kim bilir her şeye rağmen bir Ege turu falan yaparım :D hayat sürprizlerle dolu :)
           benita
           İş bulmaktı.. hayırlısı.
            transylvania
            Bir süre daha bekleyip her sene gibi yazlığa gitmek her şey çok normalleşirse 7-10 gün arası da bir tatil köyü ..
             hesapsilindi00
             Planım yok, günlük yaşıyorum
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.