Bu Ülkede Çocuk Dünyaya Getirmenin En Büyük Bencillik Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ecemovskiii
   Sırf sizin soyunuz devam etsin, analık babalık duygusunu tadın; üreme hazzını sonuna kadar yaşayın diye çocuklar bok gibi bir hayata mahkum oluyor. Böyle bombok bir ülkede çocuk dünyaya getiriyorsan en büyük bencil sensin kardeşim kimse kusura bakmasın!
    mehmet_08
    bunun ülkeyle ilgisi yok parayla ilgisi var. paran yoksa istersen isviçre de yaşa yine bencillik olur
     cinayetvaraga
     yaptın mı şovunu. hadi in sahneden amk u asalağı.
      gregory_
      Haklısın ecemovskiii.
       ahpte-pateh
       İnsanlar genellikle tehlikede oldukları yerlerde güvenli oldukları yerlere nazaran daha çok ürerler. Bknz.: Suriye, aile başı aşağı yukarı 6 ve fazlası çocuk; Fransa, bir kere çoğunluk evlenmiyor, evlenenler de 2'den çok çocuk yapmıyor. Yani bunun öyle çocuk sevmeyle ilgisi yok. Bir de gelişmemiş, tarımcı ülkelerde çok çocuk yapılır ki işe adam yetişsin. Bencillik olduğu doğru ama verilen sebep yanlış. Burada suçlu olan o üreyen insanlar değil, o ülkeleri o hale getirenler.
        furina
        prezervatifi buldugu icin Gabriel abimize tesekkur ederiz. yoksa ne olurdu halimiz
         issizmadaaam
         Başlığın alnı olsa da şöyle taaam ortasından öpsem. Cahillerin hepsi kudurmuş başlık altında. Analık, babalık kutsal çünkü. Bi dağılın aq bıktık sizden ya
          makromeci99
          Tamamen haklı. Dağılabiliriz
           palmiye
           Değil.
            tiroyitbezi
            Asalak gibi dörder beşer yapanlar için doğru olabilir dedikleri. Ancak yaşamın devam etmesi için üremek birinci kuraldır evrimi inkar mı edelim.Öyle olsun o zaman dünya bok gibi oldu diye kimse üremesin . Sonuç daha daha da bombok olur ben sana söyleyeyim. Bizden sonraki nesil belki bu dünyayı daha yaşanabilir hale getirecek nerden biliyorsun. Tek çözüm ve önemli olan az sayıda nitelikli nesil yetiştirmektir. Hiç ürememek insanlığın sonunu getirmektir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.