Bu Sizin Protestonuz....
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ceviz-agaci
   Canlarım cicişkolarım cicikuşlarım... Dram saatim yaklaşırken hafiften sinirlendim. Ceviz yavaş yavaş yerini alıyor... Sizin hayata karşı protestonuz nedir. Hani gerçekten pankart asıp yeter artık dediğiniz şey... Benim şu an dio konuk evi.. sinir oldum. hep aynı kişiler sorular. hayır madem yapacaksın oylama yap neye göre kime göre seçiyorsun güzellik paylaşım.... protesto ediyorum beni de sakın almayın o konuk evine... oh be rahatladım Kendim çıkmadım diye değil bir sürü güzel insan var yani onlara da şans verin
    caresizcare
    Yeter be wcye falanda mı gitmiyorsun sen ceviz Yazık ve sana azıcık dinlen çay iç yemek ye Uyu ne bilim 🥴
     benita
     Bu paylaşıma dislike atmış zalımın biri..
      handeyakar07official
      Cevizcim sakin ol dio konuk evinde herkese bir gün sıra gelir. Benim protestom güzelliğime.
       cinayetvaraga
       Benim protestom din tüccarlarına! Her boka allah, muhammed, ayet, hadis yazıp olayı dramatize eden, etmekle de kalmayıp bunun üzerinden duyar kasan haysiyetsiz, şerefsiz, omurgasız radikal islamcı ve hatta ılımlı islamcı toplum ayrıştırıcılarına.
        thetalentedmrripley
        Benim protestom da dio konuk evini neresiyle takip ettiği belli olmayanlara. Dio konuk evi tekrar başladıktan sonra iki kez katılan var da ben mi kaçırdım diyeceğim ama 10 aydır bulunduğum dioda sadece bir kez konuk olan bana bile aynı muhabbeti yaptıklarına göre tek meseleleri kendileri henüz konuk olmadığı için tatava yapıp milletin tadını kaçırmak.
         otabokolog
         millette ne dertler var ya
          asit
          ah benim dallanıp budaklanmak isterken cevizleri çırpılan cevizcim ahh.. benim protestom da kendi içimde hep
           tsukyomi
           Benim protestom Neuer'a. Nooldu Neueryan? Hani goatkeeperdın, raks eyliyirdin kale önünde? Bak bana bir SS üniformalı nude'unu atmadın, dün Mölşenşdfk'tan 3 tane yedin. Bacaklarının arasından geçirdiler topu be. Böyle olur işte. Atacaksın o şanlı fotoğrafı.
            ceviz-agaci
            Dostlarım biraz dalga geçmek istedim. Açıkçası pislik yapmak istedim ciddiye alınacak konu değil. Lütfen bana tartışma ukalalık gösterecek bir fikriniz varsa içinize saklayın ben dalga geçtim konu kapandı. sizleri seviyorum
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.