Bu Sıralar Herkes Saçma Sapan Rüyalar Görüyor, Ben de Dahil ve Hatta Sen de...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   acurrr
   bu gece rüyamda arkadaşlarımdan birinin cinsiyet değiştirdiğini gördüm, ben hariç kimse şaşırmıyordu rüyamda. ben de şaşırmamış gibi yaptım rüya boyunca. rüyanın sonunda kendi kendime kalmak için tuvalete gittim, tuvalette bir sürü transla birlikte pisuvarda işedim. bir iki gündür de herkesin saçma sapan rüyalarını dinledim. bu aralar herkes saçma sapan rüyalar görüyor. sen de düşün sen de görmüşsündür.
    me_out_bye
    Böyle bir evdeydik. Eskiden kaldığımız evlerden biri olabilir sanki Ankara'daki evdi. Seksi psikolok abla geldi. Ben sandalyede oturuyorum. Annem pis pis bakıyor kanepede başı bağlı hali. Kadın benle ilgileniyor konuştuk. Yanımda dikiliyor. Sonra yanıma oturdu bi sandalye oturak gibi bişe ama yanımda ilişmiş böyle öyle oturuyoz. Sonra öptü beni yanaktan 😏 Sonra bu kişiyi arayacağız dedi kim pek anlamadım birisini arıyoruz. Kendi telefonu aradı adam açtı kapandı görüşemiyoruz. Sen ara dedi bana. Bende şarjım yok dedim takıyım şarja öyle. Kalktım küçük sehpa boyutunda uzun bir masanın önünde diz çöktüm telefonu şarja takmışım ellerim masanın üzerinde. Söyle dedim kadında kalktı geldi yanıma dikildi ayakta duruyor. Tek tel numara söyledi numaraları girdim aradım sesliye aldım teli önümde tutuyorum. Doktor abla gülümsüyoe böyle ^_^ Annem pis pis bakıyor sessiz. Kapı açıldı o sıra arkamıza baktık bende baktım. İğrenç ablam gelmiş o girdi içeri sonra önüme döndüm kadına bakışıyorduk telefon açıldı o aradığı kişi bi adam ama çok kalın sesli değil çocuk gibide genç bir erkek sanırım. Onla konuşuyordu bende dinliylor telefonu elimde tutuyor kadına bakıyordum. Adamın bişeler diyor ama ne dediğini bilmiyorum kadının konuştuğunu devamlı biliyorum ona bakıyorum o bişeler diyor sonra önüme telefona baktım telefondan kafamı kaldırıp cama baktım dışarısını görür gibi oldup bir sokağı eski oturduğumuz yer olabilir sokağı gördüm gibi böyle çok hafif belli olmayan pek perde falanda var tül onla beraber görüyorum. Sonra telefona bakarken tekrar onların konuşmasını dinlerken uyandım. 🤔 Bugünden
     fairytale-
     Erotik film çekecek kadar rüyalar yani sahneler görüyorum. Tutulacagina eminim ama başrol ben olduğum surece
      gossipdio
      Fotoğrafı algılamaya çalıştım başta ahajsjjd rüyalarım kadar saçma bir foto 😂😂😂
       catherine-earnshaw
       Derin ve çok dalgalı bir denizde can havliyle yüzen bir halk görüyorum, dibe bakamıyorum korkunç ötesi.
        unlimited0
        Rüyamda bana tilki saldırıyordu beni kurtarmaya da at üstünde Nesrin Cavadzade gelip beni kurtarıyordu😂
         gizemino
         Abi bu gerçek mj ya etrafımdaki herkes acayip rüya gördüm diye mesaj atıyor ve ben de acayip ruya görüyorum deliricem
          zerdustttt
          Spora döndüm yüzümü.. o saçma sapan rüyalar bitti.... duş yemek derken bitiyor gece.. burnumun ucunu görecek halim yok..bedeninizi yorun.. rüyalar mazide kalsın..
           peripedia
           Bir yerden düşme atlama falan hissi dışında rüya görmüyor ben ya eskiden o gün yaşadıklarımı falan görürdüm ama artık o da yok.
            janya26
            Ay hiç sorayın rüyamda Cher ve Nicki Minaj Eskişehire konser vermeye gelmiş. Bilet fiyatları 20 tl ve bu bir Türk Sanat Müzikisi konseriydi 🙄🙄
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.