27
5.10.2020
Bu Nasıl Bir Ölüm?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mehmet_08
   olum bu nasıl ölüm ya daha demin öylesine yutupda dolaşırken denk geldim eski bir olay ama yeni gördüm. 2009 yılında, john edward jones adlı kişi ve arkadaşları, nutty putty cave adlı mağarayı keşfetmek isterler. jones, oldukça dar olan mağarada sürünerek ilerlemeye başlar. bir süre sonra, geri dönmek ister ancak dönecek kadar geniş bir alan bulamadığı için ilerlemeyi sürdürür. mağaranın sonuna geldiğinde ise dönecek yer bulamamıştır ve amuda kalkma pozisyonunda kalmıştır. bir süre haber alamayan yakınları, jones'un kurtarılması için yardım çağırır. yaklaşık 100 kişilik ekip, kurtarmak için seferber olur ancak zamana karşı yarıştıklarını jones'un pozisyonunu öğrenince anlarlar. kafa aşağıda, ayaklar yukarıda durmaya bir insanın dayanabileceği süre sadece saatlerle ifade edilir. alanın darlığından dolayı yeterince hızlı hareket edemeyen kurtarma ekibi, 27 saat sonra akciğerleri kan ile dolan jones'un öldüğünü açıklar. edit: görevliler adamı kurtaramayacaklarını anlayınca adama morfin verip sakin sakin ölmesini bekliyorlar yapılacak en mantıklı şey buymuş.Çünkü her çözümü denemişler bir işe yaramamış.Adamın cesedi 10 yıldır orada. Edit2: bu da rahmetlinin son fotoğrafı
   http://imgim.com/1a084a78-6f4a-41b8-bd32-15005d41a967.jpeg
   http://imgim.com/1a084a78-6f4a-41b8-bd32-15005d41a967.jpeg
    utumasasiilekayanadam
    Açmayın dedeler
     me_out_bye
     Acı bir olay. Ama birazda kaşınma var. Öyle deliklere giren insanları anlayamamışımdır hiç. Ben girmem. - Yapılabilecek en uygun iyiliği yapmışlar ekipler. Teşekkur ederiz. Bencede uygun karar evet. Diğer türlüsünden iyidir. Mantıkla ve hoş vicdanla alınmış bir karar. ✌🏻.
      me_out_bye
      Türkler olsa. Ayaklarından tutar ÇEK ÇEK RIFKI ABİ derdi. Asıl asıl. - Uzman ekipler hariç tabi efendim. Onlara laf yok 🙏🏻🙇🏻‍♂️. Genel halk, çoğunluktan bahsettim. Sufle sadece, hafif kondurmalı. Çok büyük problemim yok.🙅🏻‍♂️🤷🏻‍♂️.
       cinayetvaraga
       vay babanın düşmanlarını. okurken fena oldum.
        eski_bi_tanidik
        Okurken bi fena oldum aq jsjsjssks
         paarantez
         Tövbeee bu neydi böyle, ne okudum ben şu an :(
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.