Bu Hayatta En Çok Kime Üzülüyorsun?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Ben 30 yaşına gelmiş ama hala bir baltaya sap olamamış, tembelliklerden tembellik beğenen arkadaşlarıma çok üzülüyorum. Onlar için iyi dileklerde bulunmaktan başka bir şey de gelmiyor maalesef elimden. Sen bu hayatta en çok kime üzülüyorsun?
    benita
    Hiç sevilmemiş, merhamet ve vicdandan yoksun zavallı insanlara
     mevsimlerdensnbahar61
     Tüm gürültünün içinde yitip giden çocuklara
      okadin
      Babaanneme, okumaya o kadar meraklıyken Kaymakam olmak isterken okutulmamasına. Öğretmenin kapıya geldiğinde, bu kim diye sorduğu babasının kaç kaç muallim o çocukları dövüyor demesine karşılık saklandığı ahıra. En çok bu hikaye üzüyor beni ve en çok canım babaanneme üzülüyorum şu hayatta.
       ladydisko
       Hayatını yaşayamamış arkadaşıma çok üzülüyorum daha çok gençken hayatının bitmesi hayallerini çok çabuk kaybetmesine içim yanıyor
        mrlawyerkk
        Çocuklara. Çok kötü bir ülke ve Dünya’nın onları beklediğini düşünüyorum. Maalesef biz onlara iyi bir toplum inşa edemedik.
         allf0rmia
         canlı-cansız her şeye çok üzülüyorum çünkü karşı taraftan bakınca dünya üzerindeki her şey bir potansiyele sahip ancak buna karşı hiçbir savunma yok. her koşulda her şey savunmasız bir halde. kendi potansiyelimize dahi savunmasızız. ne kadar acınası ve ne kadar üzülesi bir şey böyle bakınca.
          thetalentedmrripley
          En çok üzüldüğüm kişi aynı zamanda bu hayatta beni en çok üzen kişi 🤷‍♂️
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.