Bu Hayatı Markete Giderken Bile Şık Giyinecek Kadar Seviyor muyuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Ailemin özellikle pandemi etkisiyle de birlikte t-shirt eşofman kombini ile her yere gitmeme laf etmesine karşı ben de sizlere karşı bir tezle gelmek istiyorum. Arkadaşlar markete nasıl pantolon, etek ya da şık bir gömlekle gidiyorsunuz? Tabii gidenleriniz için söylüyorum. Bir de dışarı çıkıyorum diye makyaj yapan bir ekip var bunların üstüne. Gerçekten inanamıyorum. 10-15 dakikalık işim için hiç kimse kusura bakmasın ama bir saat hazırlanamam. Ben bu hayatı bu kadar sevmiyorum ve değer vermiyorum. Siz bu hayatı markete giderken bile özenerek gidecek kadar seviyor musunuz?
    imcherry_
    beni bıraksalar düğüne bile pijamayla giderim ama annem işte...
     badideasensei2
     Yoo bu gün esofmanlaydım hep. Markette sokakta...
      eliymalik
      bırak marketi bütün gün evde oturacak bile olsam, bütün gün bilgisayar başında oturacak bile olsam sabah kalınca duş alır, diş fırçalar, güzelce giyinir, müzik açıp kahvaltı yaparım. siz pijama terör örgütü üyeleri niye bütün gün melankolik dolaşıyorsunuz anlamış değilim.
       patronicee
       Yatağına bile unutup topuklu ayakkabıyla girmiş insana bu soru sorulmamalıydı.
        peripedia
        Asla. Pijamalar fora modunda takılıyorum son zamanlarda çok önemli randevulara bile cildimi dinlendiriyorum diye makyaj yapmadan katılıyorum. O derece nefret ettim bu hayattan.
         monaiman
         Şık şıkıdım süslenir püslenir dışarı çıkarım, önümden fosforlu çakma Adidas eşofman giymiş semt kekosu, arizona kertenkeleleri vs. geçer. Don şort + terlikle markete giderim, karşı komşunun yakışıklı oğlu, birinin bilmem nereden gelmiş Breat Pitt'e benzeyen kaynı, kestiğim bey... Hayat bu.
          detokssuyu
          Aaa lütfen değil market balkona çıkarken hazırlanıyorum ya. Ele güne karşı yapayalnız durumu. Belki kısmetim açılır. Süslenmem lazım. Bayılıyorum ayrıca bu hayata.
           me_out_bye
           Hayır. Terlik güzel icat.
            mert_
            Eşofman Tişört kombini ile ölüme bile giderim mk, kot pantolonu günahım kadar sevmem.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.