Bu dio Açıldığında Pek Hareket Yoktu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okisi
   gençler hoşgeldiniz hareketli olması güzel buraları falan hep sıkılıyorduk eskiden
    busrawashere
    normal değil mi?
     cinayetvaraga
     ilk açılan her site öyle oluyor zaten. parmak şıklatınca bin kişi gelmiyor. bu sitede bu moderatörlük olduğu sürece burdan bir s*k olmaz ama. olamadı olmuyorda. hani varsa editor arkadaşların filan git bi söyle de elle tutulur bir şey yapsın aç herifler. sen böyle biz vardık filan gibi girince bunu diyesim geldi. zira nisan ortasından beri burdayım değişen bişi goremiyoruz dio da.
      fante
      Siz o akşam da evdeydiniz bilgisayar karşısında kahve içip vakit geçiriyordunuz. Yine aynı his gelip içinize oturdu. Dışarıda bir yerde parti yapılıyordu. Sanki herkes o partideydi. Güzel kızlar ve yakışıklı oğlanlar, eski sevgilileriniz , özlediğiniz arkadaşlarınız. Çok eğleniyorlardı çok. Size haber vermeyi unutmuşlardı. Siz evdeydiniz, bir haber verselerdi koşardınız. Siz evdeydiniz oturuyordunuz. Önünüzde bilgisayar olsa da aklınız davet edilmediğiniz partilerdeydi. Ve siz evde oturuyordunuz. Bir anda şimşekler çaktı, DİO o parti mi yoksa?
       meyvesebze
       Okisi senin siteni kullanioruz gibi hissettik İlk sen bulmussun girmissin buralara Kusurumuza bakma.Dagittik biraz
        dr.rock
        Canım sıkıldığında dio ya giriyorum. Bir başlıkta "cinsel sexinizi gözlerinize fışkırtırsa ne yapardınız" diğer başlıkta "en son hangi pozisyonda aldatıldınız" şeklinde konular var. Bazende arkadaşlar "bir şarkı dio'la" şeklinde bir başlık açıp içine youtube linki yapıştırıyorlar. Bende bu süreç zarfında ilgimi çeken birine tıklıyorum. Eğer konu metni çok uzunsa "of ya çok yazmış" diyorum ve hızlıca okuyorum ama kısaysa daha yavaş okuma imkanı oluyor tabi. Sonra düşünüyorum (beynimle) ve diyorum ki acaba gerçekten bu başlıkta yazdığım yorum dünyanın dönmesi süresince bir insanın hayatında değişikliğe yol açar mı? Bu soruyu sorma sebebimi anlamışsınızdır, benzer gel-gitleri yaşadığım başka başlıklarda olmuyor değil. Gelişmelerden haberdar etmeye çalışırım
         handeyakar07
         Sen eskisin de biz çok mu yeniyiz gardaş
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.