Bu Bir İfşa Postudur
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   voila
   Bu şahıslara fazla prim vermem ama sabrım zorlandı, kayıtlara geçsin bu Selçuk denen or*spunun ifşa postudur. Reelde yapılacak olan ifşası için gerekli her türlü bilgi seve seve kabul edilir.
    gulfemkaya
    Siz ne kadar iğrençsiniz ya pisliklwr
     little_bitch
     ya bişi sorucam bunca kişinin moon olayında aklı neredeydi? biz burada götümüzü yırttık taciz taciz diye sadece ceviz, ejderya ve ripley gördü bizi şimdi güya çok şahane insanlarsınız tacize karşı ifşalıyrsunuz ip ban fln istiyorsunuz. Koduğumun insanlığına bak ayrımcılık yapıyorsunuz resmen. Gerçekten yazık yaa, o kız buradan giderek çözüm bulabildi ancak şimdi tüm dio bir araya gelin voilayı savunun. Çok teşekkürler gerçekten şahane insanlarsnız
      slmbnarda
      Diyecek söz bulamıyorum birde bu kişi evli üstelik. Dmden kızları taciz ediyor diolarda Müslümanlık taslıyor ben böyle insanın aminakoyim ucube orospu cocu resmen
       kafatamircisi
       ben bu orospu çocuğu Selçugun adı soyadı adresi telefonu nerede çalıştığı sosyal medya hesaplarını çıkarıvereyim size sizde bu pisliği yerel şehir trafik iş ilanları gruplarında ifşalayın istiyor musunuz??
        little_bitch
        bıktım artık şu döl israfından niye dio yetkilileri ip ban bile atmıyor yaa?
         talihsizinteki
         şerefsiz namert orosğu çocuğu olduğunu anlamamız için başlığa gerek yok anket sonucu zaten belli orospu çocuğu
          cinayetvaraga
          Bu herifin her profilinde aynı foto olmasına rağmen bu silk kaşmeri neden kapatmaz sevgili dio editorleri? Zamanında bizim ikinci hesapları tespit ettiğiniz gibi uçurdunuz. şutlayın bu döl israfını şurdan da millet bi rahatlasın. attığı mesajlara bakın amk.
           mrsnl33
           Bunun yaptıkları gerçekten yetti artık.Defalarca,mesajları burda paylaşıldı ama hâlâ inkar ediyor.Artik buna hakaret edecek kelime de bulamıyorum.
            silmarillion
            Orospi dayı:)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.