Bu Başlığın Altına Bir Püf Noktası Bırakıyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   100numaraliadam
   domatesi piştikten sonra menemene kırılan yumurtalar kesinlikle karıştırılmaz, sarısına hafif bir çizik atılır, öylece pişmesi beklenir. yumurtayı kırıp karıştırırsanız leş gibi kokan bir menemen yapmış olursunuz. kimse beğenmez. (ayrıca menemen soğanlı da olur soğansız da.)
    busrawashere
    Saçma sapan diyetler sizi zayıflatmaz hatta kilo aldırır. Örneğin; "ben bu ay güzel diyet yaptım aç kaldım yarın izin günüm olsun." derseniz 3. hafta pazartesiye denk gelir. 3 değil 4 olsun derseniz verdiğiniz kilonun iki katını almış olursunuz ve metabolizma hızınız düşer. Çıkacak hastalıkları saymıyorum bile. Ya dengeli beslenin ya da göbeğinizle mutlu olun. Bir de ara öğünlerde bir kere kaçamaktan bir şey olmuyor ama kaçamaklar artar öğünler azalırsa Dünyanın en kilolu kişisi olma yolunda hızla ilerliyorsundur.
     mervenizz_
     Taktik maktik yok bam bam
      imailahorsilahh
      Domates soslarına bir miktar şeker atarsanız asidite oranını aşağı indirgemiş olursunuz. Ayrıca çilek soslarına da pişim esnasında bir miktar sirke koyarsanız tadının aromatik yoğunluğu üst seviyeye çıkar.
       leprechaun
       Hayatta hiçbir şey zorlamayla olmaz. Mesela bir ilişkiyi devam etsin diye bin takla atarak korumaya çalışmamalısınız. Ya da istediğiniz şeyi elde etmek için etik sınırların dışına çıkmamalısınız. Çünkü zorlamayla yapılan her şey, kalıbından fazla dolu valiz gibi patlar. Basit dimi?
        patiklipengui
        Pilavı pişirirken içine biraz limon ve bir tane küp şeker atarsanız Pilavınız daha parlak ve tane tane olur.
         sapkalikadin
         kahveyi fincana dökerken altına kaşık koyun, köpüğü güzel olur
          plazacalisani
          Eğer yaptığınız puding tarzı şeylere birazcık su eklersiniz parlamasını sağlarsınız.
           namanam06
           Eğer limona file sararsaniz siktiginizda çekirdeği dusmez
            tullenmoredew
            çok emin olmadığınız clublerde yada festivallerde energy, votka ve tequila yı tüketmeyin, energy çok ucuz inanılmaz zararlı, yerine tonic kullanın, votka ve tequila diye verdikleri şey aynı el yapımı zararlı bir alkol. hiç değilse ''cin'' daha içilebilir olucaktır. Çok dikkat edin sadasd kötü anılara şahitiz
             excelans01
             Kaban mont pardesü üzerinde hepsinin yalnızca kuru temizleme yazar buna inanmayın çamaşır makinesi da elde yıkama programında yıkarsanz hiç bir şey olmaz ayrıca renkli kıyafetleri perwol le yıkarsanz renk atma olasılığı minumum seviyede olur
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.