Bu Başlığın Altına Bir Püf Noktası Bırakıyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   100numaraliadam
   domatesi piştikten sonra menemene kırılan yumurtalar kesinlikle karıştırılmaz, sarısına hafif bir çizik atılır, öylece pişmesi beklenir. yumurtayı kırıp karıştırırsanız leş gibi kokan bir menemen yapmış olursunuz. kimse beğenmez. (ayrıca menemen soğanlı da olur soğansız da.)
    busrawashere
    Saçma sapan diyetler sizi zayıflatmaz hatta kilo aldırır. Örneğin; "ben bu ay güzel diyet yaptım aç kaldım yarın izin günüm olsun." derseniz 3. hafta pazartesiye denk gelir. 3 değil 4 olsun derseniz verdiğiniz kilonun iki katını almış olursunuz ve metabolizma hızınız düşer. Çıkacak hastalıkları saymıyorum bile. Ya dengeli beslenin ya da göbeğinizle mutlu olun. Bir de ara öğünlerde bir kere kaçamaktan bir şey olmuyor ama kaçamaklar artar öğünler azalırsa Dünyanın en kilolu kişisi olma yolunda hızla ilerliyorsundur.
     patiklipengui
     Pilavı pişirirken içine biraz limon ve bir tane küp şeker atarsanız Pilavınız daha parlak ve tane tane olur.
      leprechaun
      Hayatta hiçbir şey zorlamayla olmaz. Mesela bir ilişkiyi devam etsin diye bin takla atarak korumaya çalışmamalısınız. Ya da istediğiniz şeyi elde etmek için etik sınırların dışına çıkmamalısınız. Çünkü zorlamayla yapılan her şey, kalıbından fazla dolu valiz gibi patlar. Basit dimi?
       sapkalikadin
       kahveyi fincana dökerken altına kaşık koyun, köpüğü güzel olur
        excelans01
        Kaban mont pardesü üzerinde hepsinin yalnızca kuru temizleme yazar buna inanmayın çamaşır makinesi da elde yıkama programında yıkarsanz hiç bir şey olmaz ayrıca renkli kıyafetleri perwol le yıkarsanz renk atma olasılığı minumum seviyede olur
         imailahorsilahh
         Domates soslarına bir miktar şeker atarsanız asidite oranını aşağı indirgemiş olursunuz. Ayrıca çilek soslarına da pişim esnasında bir miktar sirke koyarsanız tadının aromatik yoğunluğu üst seviyeye çıkar.
          tullenmoredew
          çok emin olmadığınız clublerde yada festivallerde energy, votka ve tequila yı tüketmeyin, energy çok ucuz inanılmaz zararlı, yerine tonic kullanın, votka ve tequila diye verdikleri şey aynı el yapımı zararlı bir alkol. hiç değilse ''cin'' daha içilebilir olucaktır. Çok dikkat edin sadasd kötü anılara şahitiz
           mervenizz_
           Taktik maktik yok bam bam
            namanam06
            Eğer limona file sararsaniz siktiginizda çekirdeği dusmez
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.