Brooklyn Beckham'ın Kölelik Fantezisi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Biliyorsunuz ki Brooklyn Beckham sevgilisine yani eşine olan jestleriyle oldukça konuşuluyor. Gözlerini dövme yaptırması, babaannesinin ismini koluna kazıtması ne bileyim efendim sürekli kızın fotoğraflarını paylaşması vb. vb. Bazı jestler cidden tatlıydı ama git gide cozutuyor bu çocuk şimdi de evlilik yeminini koluna kazıtmış. Kızın soyadını aldın, Beckham ününü bir kenara attın ama yeter be çocuk bu nasıl bir sevgi ? Şovculuğu da kalmadı. Bazı kişilere göre Brooklyn Beckham'ın kölelik fantezisi olduğu söyleniyor... Bana da bu sevgi değil de köleliğe doğru gidiyor gibi geldi.
    peripedia
    Olabilir. Her türlü tatmin noktası ulaşmış bu gibi çocuklarda çok normal. Değişik hayatlar, değişik fanteziler ilgilerini çekiyor bunların çünkü dediğim gibi hayatlarında her şeyden tatmin olmuş durumdalar.
     mrlawyerkk
     O kadar olası bir ihtimal ki bu inanın aklıma gelmedi değil. Bence de var bu çocukta bir şeyler. Aklı selim hareket etmiyor ve eminim ailesini de çok utandırıyor.
      thetalentedmrripley
      Hadi bu çocuk köle, aklı selim davranamıyor anladık da.. Karısı hiç mi demiyor herif manyak mısın napıyon bi dur allasen diye. Ne bileyim sahibelik de bir yere kadar, gavur olsa vicdana gelir tamam lan bokunu çıkarma der.. Ki kendisi gavur, bence demesi gerek.
       canerckr
       Mal aq çocuğu.
        sairsel
        Bizim Türk kızlarının bir kısmının istediği türden erkek değil mi bu?
         eliff04
         Ohaa bu fantezi ile ilgili bu sabah bir yazı okuduktan sonra şuan bu başlığın karşıma çıkması... ben şok
          gaziosmanpasacumhurbaskani
          İki ihtimal var bence. Ya bu tarz şeyler sayesinde popülerliğini arttıracak hareketleri yapmayı hedefliyor yada ciddi manada çok aşık.
           android_dahaiyi
           para için de bu kadar yapılmaz be abi
            minmina
            değer mi, sanmam
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.