Bozkurt Yok Oldu!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   https://youtu.be/74uCoSw4Zc4
   https://youtu.be/74uCoSw4Zc4
   Kastamonu, Sinop ve Bartın'da Sel Felaketi AFAD 17 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı: ancak olay yerindekiler can kaybının çok daha yüksek olduğunu söylüyor. Birçok köye ve ilçeye ulaşım mümkün değil. Hayvanların besinleri yok oldu, su ve yiyecek için marketlere ulaşılamıyor. Acilen yardım etmezsek can kaybı çok daha artacak! Afet bölgesi ilan edilmeli ve acilen yardım edilmeli! Kastamonu'da sel felaketi devam ediyor. Oğlu selde kaybolan anne: "Buzdolabının bana çarpmasıyla yavrum elimden kaydı, daldım daldım kurtaramadım." Bozkurt Yok Oldu Sel felaketinin bilançosu birçok bölgede ağır olsa da Kastamonu'nun Bozkurt ilçesi neredeyse haritadan silindi. yok oldu. Medyada yeteri kadar dikkat çekmediği ve aslında belirtilenden çok daha fazla can kaybı olduğu söyleniyor. Bölgede şu anda mahsur kalan, suya ve yiyeceğe ulaşamayan çok sayıda insan ve hayvan var. Yardımlar acilen arttırılmalı, hızlı olmamız çok önemli! Acilen Bozkurt'a yardımların arttırılması gerekiyor!
    lutfen-ama
    Ordaki tüm canlar için çok üzgünüm fakat yapılara bakıyorum da, yapıların durduğu yerlere bakıyorum da felaket yaşansın diye uğraşılmış gibi resmen, siz doğayla dalga mı geçiyorsunuz, bunlar ne derme çatma yapılar, derenin dibine altyapıdan yoksun çürük yapılaşma mantıklı iş mi şimdi? Kim izin verdi burada böyle çarpık bir kentleşmeye? Ülkede ben bir tane bile mimari harikası yapı görmüyorum, Osmanlı'nın torunlarısınız ya neden Osmanlı zamanının estetik ve sağlam yapılarına öykünmediniz hiç? Size Osmanlı diriliş ertuğrul mu sadece?
     plazacalisani
     Bugünkü haberlere kalbimi bıraktım..
      hayalperestbirii
      allahım izlemesi bile insanı mahvediyor bir de an be an yaşamak... bu beddular nereye gidiyor yerine ulaşır mı
       cinayetvaraga
       Ben de bu haberlerde ve sosyal medyada yer bulamama sorununa takıldım. Yangınları herkes konuştu, yazıldı çizildi ama karadenizdeki seli kimse konuşmuyor. ki insan kaybının çok daha artması muhtemel. acil bir şeyler yapılmalı, yoksa ordaki insanlar çok daha kötü duruma düşecek.
        lovewkoko
        gerçekten bugün görüp günümü mahveden görüntüler. o kadar üzücü ki. elimizden ne geliyorsa yardım etmemiz lazım oradaki vatandaşlarımıza. kahroldum videoları izlerken. şunu da ekleyeyim, burada o evleri dere yatağına yapan her kim varsa, buna izin veren kim yetkili varsa yargılanmalılar. allah belalarını versin onların.
         cokbilmisdegilcokbilen
         Görüntüler korkunç. Onlarca insanın evi gitti yüzlerce hayvan öldü. Ve bunların hepsi 3-5 kişi cebini dolduracak diye
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.