Boyu Daha Fazla, Kiloyu ve Yaşı Daha Az Söylemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nyksky
   Yapmayın artık şunu. Yanımda mezura, tartı, test kitleriyle dolaşan bi psikopat olarak düşlüyorum kendimi. Kilonu daha az ya da boyunu daha fazla söylediğinde öyle görünmüyorsun. Sadece özgüvensiz, abartmayı seven, güvenilmez bi profil çiziyorsun. Gerçek ve kalıcı güzelliklerin hepsi ruhunda, karakterinde ve yaptıklarında. Güzelleş artık!
    imailahorsilah
    Evet haklısın ama toplum normlarının ve belli bir güruh tarafından yapılan fiziksel aşağılamanın insanların eylem ve söylemlerine etki ettiğini düşünüyorum.
     ahmetsakar
     boyumu bi kaç santim uzatıyorum evet. daha sonra yaşımı ve kilomu da yanlış söylemeye başladım. sonra öyle bi hal aldı ki artık tamamen doğaçlama sallamaya başladım. sanırım her şeye olan inancımı yitirdiğim için bu hale geldim. doğruların bi önemi yok.
      mevsimlerden-sonbahar61
      Ben hiç tercih etmiyorum tanınma ihtimali var sonuçta😲
       ketcaplisarma
       Hayatımda yapmadigim şey
        necla-kaplan1
        ben hep doğruları söylüyorum
         benita
         Fiziki anlamda sürekli kıyas var, herkes herkesi kıyaslıyor. Belli kalıplar üzerinden sürekli yargılanıyoruz. Bu standartlar kime göre neye göre belirleniyor belli değil. Yaş mevzusuna da asla anlam veremiyorum, evet zaman çok hızlı geçiyor ama her yaşın ayrı bir güzelliği var düşüncesini benimseyip tadını çıkarmak yerine 1-2 yaş aşağı çekip kompleks haline getirmenin ne anlamı var..
          cansevim
          29,88,189
           tc-atilla-bayimli
           önemli olan boyu değil işlevi
            siyahekmek
            Şimdi kimse burda yapmıyorum demesin yapıyoruz kardeşim baya hepimiz
             ofansifvekaramizah
             Öz güveni eksikse veya bi açığı varsa (Ki böyle şeyler açıklık,zayıflık olarak görülmemeli, eğer görürsen öz güvenin eksik olur.Karşı tarafta bunu anlar) yapılan şey.182 'yim. 190'ların yanında pısmam, onlar benden daha da erkek değil. 85-90 kg arası gidip geliyorum. Daha fit, vücut yağ oranı benden daha düşük olan benden daha iyi demek değil.Yaş 20.30 veya üstü olsam gene genç hissederim bunu hissettiririm.Bitti.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.