29
1.6.2020
Boyu Daha Fazla, Kiloyu ve Yaşı Daha Az Söylemek
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   nyksky
   Yapmayın artık şunu. Yanımda mezura, tartı, test kitleriyle dolaşan bi psikopat olarak düşlüyorum kendimi. Kilonu daha az ya da boyunu daha fazla söylediğinde öyle görünmüyorsun. Sadece özgüvensiz, abartmayı seven, güvenilmez bi profil çiziyorsun. Gerçek ve kalıcı güzelliklerin hepsi ruhunda, karakterinde ve yaptıklarında. Güzelleş artık!
    imailahorsilah
    Evet haklısın ama toplum normlarının ve belli bir güruh tarafından yapılan fiziksel aşağılamanın insanların eylem ve söylemlerine etki ettiğini düşünüyorum.
     benita
     Fiziki anlamda sürekli kıyas var, herkes herkesi kıyaslıyor. Belli kalıplar üzerinden sürekli yargılanıyoruz. Bu standartlar kime göre neye göre belirleniyor belli değil. Yaş mevzusuna da asla anlam veremiyorum, evet zaman çok hızlı geçiyor ama her yaşın ayrı bir güzelliği var düşüncesini benimseyip tadını çıkarmak yerine 1-2 yaş aşağı çekip kompleks haline getirmenin ne anlamı var..
      necla-kaplan1
      ben hep doğruları söylüyorum
       mehmet_onedio
       Hiç yapmadığım bir şeydir. Net...
        sucpesinde
        Doğruları konuşmaktan çekinmeyen, özgüvenli insanlar 1-0 öndedir zaten! (:
         ketcaplisarma
         Hayatımda yapmadigim şey
          mevsimlerden-sonbahar61
          Ben hiç tercih etmiyorum tanınma ihtimali var sonuçta😲
           lylftmksc
           Ben eşimle nişanlı iken nezarete atılmıştık. Boyumuzu kilomuzu falan ölçtüler içeri atmadan. Onun boyu bana söylediğinden daha fazla çıkmıştı 😄😄 Ne mütevazi bir adam 🤣🤣
            ahmetsakar
            boyumu bi kaç santim uzatıyorum evet. daha sonra yaşımı ve kilomu da yanlış söylemeye başladım. sonra öyle bi hal aldı ki artık tamamen doğaçlama sallamaya başladım. sanırım her şeye olan inancımı yitirdiğim için bu hale geldim. doğruların bi önemi yok.
             shaheen
             En sıkıntılısı yaş bea
              transylvania
              Kendini hep eksik hissetmek , ister kadın ister erkek hep bir yetememe durumu , kilo boy bi nebze kabul edilebilir ama yaş konusunda ki yalan ciddi bir meseledir..
               ofansifvekaramizah
               Öz güveni eksikse veya bi açığı varsa (Ki böyle şeyler açıklık,zayıflık olarak görülmemeli, eğer görürsen öz güvenin eksik olur.Karşı tarafta bunu anlar) yapılan şey.182 'yim. 190'ların yanında pısmam, onlar benden daha da erkek değil. 85-90 kg arası gidip geliyorum. Daha fit, vücut yağ oranı benden daha düşük olan benden daha iyi demek değil.Yaş 20.30 veya üstü olsam gene genç hissederim bunu hissettiririm.Bitti.
                siyahekmek
                Şimdi kimse burda yapmıyorum demesin yapıyoruz kardeşim baya hepimiz
                 tc-atilla-bayimli
                 önemli olan boyu değil işlevi
                  cansevim
                  29,88,189
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.