Boyu Daha Fazla, Kiloyu ve Yaşı Daha Az Söylemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nyksky
   Yapmayın artık şunu. Yanımda mezura, tartı, test kitleriyle dolaşan bi psikopat olarak düşlüyorum kendimi. Kilonu daha az ya da boyunu daha fazla söylediğinde öyle görünmüyorsun. Sadece özgüvensiz, abartmayı seven, güvenilmez bi profil çiziyorsun. Gerçek ve kalıcı güzelliklerin hepsi ruhunda, karakterinde ve yaptıklarında. Güzelleş artık!
    imailahorsilah
    Evet haklısın ama toplum normlarının ve belli bir güruh tarafından yapılan fiziksel aşağılamanın insanların eylem ve söylemlerine etki ettiğini düşünüyorum.
     benita
     Fiziki anlamda sürekli kıyas var, herkes herkesi kıyaslıyor. Belli kalıplar üzerinden sürekli yargılanıyoruz. Bu standartlar kime göre neye göre belirleniyor belli değil. Yaş mevzusuna da asla anlam veremiyorum, evet zaman çok hızlı geçiyor ama her yaşın ayrı bir güzelliği var düşüncesini benimseyip tadını çıkarmak yerine 1-2 yaş aşağı çekip kompleks haline getirmenin ne anlamı var..
      necla-kaplan1
      ben hep doğruları söylüyorum
       mehmet_onedio
       Hiç yapmadığım bir şeydir. Net...
        sucpesinde
        Doğruları konuşmaktan çekinmeyen, özgüvenli insanlar 1-0 öndedir zaten! (:
         ketcaplisarma
         Hayatımda yapmadigim şey
          mevsimlerden-sonbahar61
          Ben hiç tercih etmiyorum tanınma ihtimali var sonuçta😲
           lylftmksc
           Ben eşimle nişanlı iken nezarete atılmıştık. Boyumuzu kilomuzu falan ölçtüler içeri atmadan. Onun boyu bana söylediğinden daha fazla çıkmıştı 😄😄 Ne mütevazi bir adam 🤣🤣
            ahmetsakar
            boyumu bi kaç santim uzatıyorum evet. daha sonra yaşımı ve kilomu da yanlış söylemeye başladım. sonra öyle bi hal aldı ki artık tamamen doğaçlama sallamaya başladım. sanırım her şeye olan inancımı yitirdiğim için bu hale geldim. doğruların bi önemi yok.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.