Böyle Bi Şarkı Yok Aga, Ezhel 1 Numaradır! Nokta
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr.rock
   1.50-1.55 deki gırtlağa bak deliriyorum amk Müzik tarihinin basamağıdır Ezhel. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmaz burda...
   https://www.youtube.com/watch?v=hsAu3TAs5yo
   https://www.youtube.com/watch?v=hsAu3TAs5yo
    gregory_
    Ben pek beğenmedim
     eefenizz_
     AGA TABİKİDE 1 NUMARA. ANGARALI BİKEEREEE OO jöxjdmxmz
      mervenizz_
      Disslike atmışlar sana Ben Ezhel sevmiyorum ama sevenlere saygı duyuyorum çünkü k-pop dinlediğimi söylediğim zaman üzgünsarıpapatya hanım bana top demişti kendilerine lafını verecektim ama 14 yaşında öğreneceği çok şey var. Aslında herkesin müzik zevki farklı ve herkese saygı duyulması lazım. Parti kur oy verelim reissssssssssssss (🤘🤙)
       676irmak
       Ezhel sevmeyenler disslike atmış bile jdjdjsjsj
        eski_bi_tanidik
        Böykk 😒🤮
         676irmak
         Evet doktor 🤘🤙
          _lara_
          Ezhel adamdır. Olay şarkısı sözleri yüzünden youtubedan kaldırılmıştı. Tüm dünyam mahallem, dünya gecekondu Çok mu yüksekteyiz zihnim kokpit Her yer polis Her yer zarbo Her gün olay, olay, olay O hâlde yapalım OHAL Halkın kobay Bi' psikopat olmamak için bi' sebep yok O yüzden çal ve kopar Bende kuruş, sende tomar Çıkar olay Sıkar TOMA suyu İşin suyu çıkar Ölür memur, ölür çocuklar Yaşa çıkar İsteseler biter ama sanma kimse çıkar Bunla başın çünkü kazandırır para olay Her gün hep aynı haber Yine bi' tecavüz, taciz Magazin olay ister Ünlüler olur havadis Herkes yalnız, herkes benimle düşman Nereye baksam kavga Nereye gitsem olay Flaş, flaş, paparazzi Like, tweet Sanal alem, ego Tüm olayımız bu O yüzden nereye gitsek olay oluruz Olay bizimle, olayımız bu Aramızda çıksın olay isterler İşine yarar bi' bok olmadığından dolayı Biz kimiz, nerden geldik? Her insan kafa yorar Aslında bütün olay Euro, Lira ve Dolar Çıkar olay Kan dökmek, anlaşmaktan da kolay Bi' mermi, kurşun, bi' çiçekten daha ucuza solar Bi' bomba sanki tığ gibi düşer ve yanmaz asla Sokakta tayfalarla Üçüncü sayfalarda, yine Olay Dile kolay Koal, Koal Ner'de ne anormal Artık bana gelir doğal Paranoya, beynim vermez onay Derler oha, nasıl yaptın?
           benita
           Gırtlak mı autotune mu?
            redblack
            Gırtlak dediginde bekledigim;
            https://youtu.be/ZjphaXXEU9o
            https://youtu.be/ZjphaXXEU9o
            Gercekte olan ilk postta
             dr.rock
             eğri doğru neki kim taktı tam burayı dinleyin sarıp sarıp dinliyorum mk aha cuk oldu :)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.