Böyle Bi Kız Hakkında Ne Düşünürsünüz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dipsiz
   Bu kız ben değilim öncelikle hatta alakam bile yok Bu kız 22 yaşında lise terk (ailesi okutmak istememiş ama liseden atılmış) açık lise de okumuyor bi diploması, sertifikası, eğitimi yok. Bi kaç mağazada satış danışmanı olarak çalıştı, son işini de düğünlere gidemiyorum deyip bıraktı yani istifa etti sonra a101 e girdi, kendisine mal taşıtıyorlar diye bu işi de bıraktı o gündür de işsiz. Bu yaşına kadar bi çok sevgilisi oldu, onlarla karı koca gibi yaşadı, evlilik beklerken ayrıldılar sonra türbana girdi 2 senedirde türbanlı şimdi de kek-pasta yapıp mahalledeki kuaför salonuna götürüp, kuaför kadınlarla fiskos yapıyoe yani attığı hikayelere bakarak böyle anladım. Ona bi keresinde açık lise sınavlarına girmicek misin dedim. Dedem öldü çok üzüldüm o yüzden giremedim dedi (geçen sene) ama sonra düğünlere gidip oynadığı videoları gördüm, o zaman ölen dedesi aklına gelmedi mi. Hala açık lise sınavlarına girmiyor hala dedesi öldüğü için üzgün ve açık lise derslerine çalışıp sınavlara girmesine engel oluyo sanırım bu durum. Ben bi şey düşünmüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
    meyvesebze
    Zengin koca bulup evlenir bu tipler Yine kendilerinden konustururlar boyle :)
     enginarkalbi
     Kendi hayatını özgürce yaşamakta mutlu olduğunu düşünürüm galiba. Herkesin kendi seçimi değil mi?
      enginarkalbi
      Onla takılmam ama
       aynenbileader
       Birinden hoşlanmaya başlarsa hayati değişir. Ailesinden daha çok sırtını yaslayabilecegi birisi cikar umarim karşısına
        noobzac
        Bohem yaşamı tercihten ziyade psikiyatrik bir rahatsızlığın sonucu gibi görünüyor. Destek alması için yardımcı olabilirsiniz.
         bosluk1
         o düşünmüyorsa ben niye düşüneyimaq
          biranormal_
          Okumanın önemini bizzat annemden görmüş biri olarak (çok istediği halde siyasi sebeplerden dolayı üni okuyamamış) kendine yazık ettiğini düşünüyorum. İnsanlar ne zorluklara göğüs gerip çok iyi okullarda okuma şansı YARATIYORLAR kendilerine. Ama örnekteki kadın gibi insanların hayatı tiye alması sinirlerime dokunuyor. Karakterine bir lafım yok, zaten haddim de değildir. Ama okuma imkanı olduğu halde bunu yabana atmak... ne bileyim... saçma ve normal psikolojide birisinin yapmayacağı bir şey bence.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.