Boşanma
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   selenal10
   ayrılma aşamasındaki evliliği/ilişkiyi çocuk yapmak kurtarır mı evliliği/ilişkiyi ?
    nickimdebileolmaz
    Kurtarmaz.
     sairsel
     O aşamaya gelen bir ilişkiyi kolay kolay hiç kimse kurtaramaz! Hele hele evliliği kurtarmak için yapılan çocuğa en büyük zararı verir.
      kalpci
      Sevgi dışında evliliği hiç bir şey kurtarmaz. Evliliğini kurtarmak için çocuk yapmak bence sapıklıktır, vicdansızlıktır, şerefsizliktir. Böyle insanlar hakkında kafamdan geçirdiğim sözler; Sktir git boşan mk malı, kocan seni artık skmiyor, karın artık sana vermiyor diye bi canın hayatı neden mahvoluyormuş yraamın anteni, bk kafalı bencil pislik. Çocuk yapınca mı düzelecek, bk düzelir, gtün rahatken yürütemediğin evliliği çocuğun sorumluluğu ile mi yürüteceksin, heba olup gidecek arada yavru... Boşanın amk, derdiniz nedir. İğreniyorum lan sizin gibi pisliklerden
       ofkelisirine
       sırf yürümeyen bir evliliği devam ettirmek için çocuk yapmayın. çocuğa yazık edersiniz. birbirine gerçek saygı ve sevgi duyan çiftlerin sahip olmayı düşünebileceği bir süreç. anne baba olmak için çocuk yapın. kocam/karım benden ayrılmasın diye değil ! sırf evliliğini kurtarmak için çocuk yapan insanlar cidden bir tuhafsınız.
        gameofdio
        Belki çocuk için birlikte olmaktan vazgeçmezler ama sözde bi ilişki varmış.
         eflayilmaz
         Hicbir birey kurtarıcı olarak görülmemelidir
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.