1
25.3.2020
Boş Zamanı En Verimli Değerlendirmemizi Sağlayacak Şeyler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   victimofchanges
   Evlerimizde oturduğumuz (umarım) bu günlerde hepimiz sıkılıyor ve dolayısıyla yapacak şeyler arıyoruz. Peki bu krizi fırsata çevirmek, kendimize artı bir şeyler katmak için neler yapabiliriz? Bilgeİş: 17 Aralık 2015 tarihinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin desteği ile hayata geçirilmiş bir proje olan Bilgeİş, ücretsiz bir şekilde online sertifikalı dersler sağlıyor. İstanbul İşletme Enstitüsü: 2012’den bu yana hizmet veren bu oluşum ücretsiz olarak uzaktan eğitim sunuyor. Yine istediğiniz dersi ücretsiz izleyebilir online sertifikanızı alabiliyorsunuz. Belirli bir ücret karşılığında sertifikanızı baskı halinde de alabilirsiniz. Duolingo uygulaması: Basit ve eğlenceli bir arayüzle yabancı dil öğrenmenizi ve geliştirmenizi sağlayan çok faydalı bir mobil uygulama. Başka ne yapabiliriz? Faydalı bir başlık olacağına inanıyorum.
    hashlenmispatates
    arkadaslar tolstoy ve mustafa kutlu okuyun
     ocak_disi_birakilan_adam
     Benim için boş zaman boşa geçirilecek zamandır. Hiçbir şey yapmayın yatın yuvarlanın. İnternette boş boş seylere bakın. Boş boş dışarıyı seyredip hayal kurun vs.
      olmusmuolmamis
      boş zamanı değerlendirirsem ona boş zaman diyemem.
       rarero
       İlgilendiğiniz ancak hakkında çok da bilgi sahibi olmadığınız konularda online kurslar alabilirsiniz. Udemy bu konuda geniş bir yelpazeye sahip mesela.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.