Boş Mezar Bulsa Girecek Olan İnsanlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   matruskaa
   Her şeyin beleşine alışmışlardır. Hatta beleşten ziyâde birilerinin üstünden geçinmeye ve ihtiyaçlarını gidermeye. Yardımlaşmayı suistimal etmeleri de cabası. Öyle ki başkasından ihtiyaçlarını karşıladıkları için kendilerine gerekli şeyleri almaya gerek duymayanlar dâhi var. Imkanları olmasına raģmen.
    redblack
    Üniversite yillari o zamanlar kapali mekanda sigara serbest, okul kantininde sigara+çay+tavla+muhabbet falan neyse o zamanlar wwww marka sigara onu iciyorum ama gunde 2 paket gidiyor, ben de artik kesmiyor bu daha agir bir sey alayim diye ccccc marka sigara aldim. Baktim evet gunde 1.5 pakete dustum, dedim tamam bundan devam edeyim, bi arkadasim ayni masada oturuyoruz ben yine tavla+cay+sigara+goy goy modundayim. "Ya sen onceden wwww iciyordun neden ccccc aldin? Ben bunu icemiyorum." diyince benim jeton düştü 😅 okul bitene kadar sigara vermedim, hatta onunla tavla oynarken hep bi karton sigarasina oynadim, hep de zar tuttum, hep de sigarasini içtim.
     tachycardia
     Benimde bir ara bir arkadaşım sürekli ped istiyordu benden yarın alıcam yarın alıcam derken tüm paketi bitirdi baktım alışkanlığa dönüştü vermedim bir daha ped med
      matruskaa
      Ilkokulda bir arkadaş 0.7 uç istedi. Bende verdim 1 tane. Sonra baktım bu sınıfı dolanıyor. Birinden de 0.5 istedi. Demin benden 0.7 istemiştin dedim. Senin 7 kullandığını biliyorum 7 yi senden 5 i başkasından istiyorum dedi. Baktımki elinde kutu dolduruyor milletten topladıklarını.
       zimbo
       Bu saatten sonra eminim sizde boş mezar bulsanız girersiniz. Dolar 7 TL ye tekrar ulaştı. Euro 8 TL yi aştı. İş güç yok. ülke de salgın var ekonomi bok. daha saymakla bitmeyen sıkıntılar var gerisi de gelecek.. ne yapalım boş mezarı bulan atlasın bu saatten sonra
        hickurusu
        Kayserililer...
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.