Bolu'da Ata Tecavüz Ederken Yakalanan Kişi Adli Kontrolle Serbest
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Bolu'da bir ata cinsel saldırıda bulunurken yakalanan 56 yaşındaki O.K. sevk edildiği adliyeden adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. DHA'nın aktardığına göre olay, önceki gün Ovadüzü Mahallesi'nde meydana geldi. Vatandaşlar, boş tarlada bir kişinin, teneke kutu üzerine çıkarak ata cinsel saldırıda bulunduğunu gördü. Cep telefonu ile görüntü çekmeye başlayan kişi polisi de aradı. Ancak şüpheli görüntülendiğini fark edince kaçtı. Yapılan araştırmalar sonunda otomobilinin plakası tespit edilen şüphelinin O.K. olduğu belirlendi. Gözaltına alınan O.K., sevk edildiği adliyeden mahkemece adli kontrol şartı getirilerek serbest bırakıldı.
    mervenizz_
    Allah'ım bu insanlık nereye gidiyor.At'a yapılır mı ya bu? Kusura bakmayın ama bu tam bi ADİ ŞEREFSİZ BUNLARA İDAM YAPILACAK ya da ne yaptın ata? tecavüz mü ettin kes s*kini kes bi kolunu at dışarı bakalım bir daha yapabilecek mi?
     zimbo
     Orospu çocuğu! Not:Bu küfürüm cinsiyetçilik yaptığımı gösteren bir küfür değildir.. sadece durum tespiti yaptığımın göstergesidir.
      criglernajjar
      Ata mı? Adam, atın nesinden tahrik olmuş acaba?
       noobzac
       At hırsızı...
        benita
        Nasıl bi yokluk bu nasıl bi hastalık
         enginarkalbi
         Zoofili tedavisi olmayan bir bozukluktur. Çok acı.
          gizemgca
          Atında gönlü var demiştir ondan serbest bırakılmıştır
           hysosiri
           Mide bulandırıcı gerçekten bunu yapan pislik yaratık da onu cezasız bırakan adalet de hepsi mide bulandırıcı
            paarantez
            Erkekliği sadece çükünde sana hasta ruhlar, bir gün cezanızı bulacaksınız. Bu ülkede sessizlerin dili olacak yaptırımlar maalesef yok. Elini skne atan almaya delik arıyor. Çok yazık çokk. Böyle şeyler görünce için acıyor, insanlığından utanıyorum
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.