Boğaziçi Rektörü Melih Bulu'nun Canlı Yayında Öğrencilere El Sallarken Yuhalanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Boğaziçi'nden oldukça ses getiren Melih Bulu, gün içinde Cüneyt Özdemir'e konuk olmuşç Yayını izledim. Özdemir, "Hocam bu iş nasıl olacak. Şu an bahçeden yüksek bir ses geliyor kalabalık bir öğrenci grubundan. Sizi protesto ediyorlar" deyince rektör de "Evet onlara el sallayacağım" diyor. Bunun üzrinde Cüneyt kaçırır mı tabi el sallar mısınız diyor. O da el sallıyor. Bunun üzerine yuhalamalar daha da artıyor. Cüneyt Özdemir'den aşırı derecede iğreti oluyorum son zamanlarda. Özellikle Şeyma'yı çağırıp dalga geçmeye çalışmasından nefret etmiştim, kaostan besleniyor. Şu anda da yaptığı bu. Bu Boğaziçi durumu ne hale gelecek bilmiyorum, ancak umarım bazı öğrencilerin hayatı kararmaz. Tek korkum bu.
   https://www.youtube.com/watch?v=A9xeKNvXvcA
   https://www.youtube.com/watch?v=A9xeKNvXvcA
    dr.rock
    Ben hoca olsam, cumhurbaşkanım böyle atama yapsa, protestoya falan bakmam, görevimden azlimi isterim, bana yakışmaz ben koskoca hocayım derim, o derim siyasetçi, bilim bilmez derim, etik değildir derim... Burası eğitim kurumu, savaş alanı değil derim.
     _gizem_
     olay çok saçma...
      me_out_bye
      • Gaf yapan Hoca. Gole zemin hazırlayan. Hatalı savunma hamlesi. Defans oyuncusu. Hoca oynanan Maç. Tek taraf takım. • Cin fikirli açığı gören çalım atmak isteyen Şeytan. Oltayı atan balığın yutmasını bekleyen. Ben buradan para kazanırım diyen iddia ceosu. • Tongaya düşen kalabalık. Para yatıran. Özetle. Ben böyle anladim yorumladım bilmem. 🤔🤷🏻‍♂️ -- Sonuç = Hoca kaybetmiş. Şeytan istediğini almış. Kalabalık kaybetmiş. Bu videoda cüneyt karda. Başka kazanan yok. -- Dipnot: Genel olayı değil sadece konulan görüntüyü yorumladım bilgi. Gerisi derin mevzu ben karışmıyorum pek.
       me_out_bye
       Adam burada masum. Alay amaçlı değil samimi olarak* Yani ılımlı yaklaşma. Ben rahatsız değilim onlara "el sallayacağım" (İletişime geçeceğim. Selam vereceğim. Selam göndereceğim. MANASINDA) el sallıyor ((Gülümseyerek. Bunun gıcık versiyonunuda yapabilirsin skmde değilsiniz kudurun lvuklar gibi ama ADAM BU ŞEKİLDE YAPMIYOR. AMA BURAYA ÇEKİLEBİLİR. KRİTİK BİR HAREKET 2 MANAYA GELEN. BENCE BUNU YAPMAKTAN KAÇINMALIYDI EN İYİSİ. VE o tutumunu gösterecek "birazdan onlara selam vereceğim tutumu" bunu daha başka şekilde yapmalıydı. Ama herkes aynştain değil. O an öyle aklına gelmiş her normal insan gibi ve yapmış. Ama bu şeytan bakışlı bu işin ansiklobedisini yazmış. HAYATINI BU İŞTEN KAZANAN. KAOSTAN BESLENEN Evet. Cüneyt denen muhabir ortalığı karıştırmış. Gayet kafasında CİN FİKRİ belirmiş ve adamı yönlendirmiş YENI BİR POLEMİK YARATMAK MALZEME ÇIKARMAK VE BUNU KENDİ ANINDA OLUŞTURMAK İÇİN. Konuyu açan doğru bakmış olaya. Bende katılıyorum. Aklıma yattı öyle hissettim 🤝🏻. 🤔🤷🏻‍♂️
        maskoff
        çok acayip gerçekten ya. bilerek mi yapıyosunuz abi.
        https://twitter.com/oencueonur/status/1346826534846427136
        https://twitter.com/oencueonur/status/1346826534846427136
         me_out_bye
         Ayrıca ve ayrıca. Normalde davalarında sitemlerinde haklı olabilirler* desteklerim. 🤝🏻 Ama kaş yapalım derken göz çıkarmak deyimi vardır. Bu videodaki görüntüde. Hocanın el salladığı an yuhalama sesi gelmesi, öğrencilerin böyle davranması. Bilinçsiz, sakinleşmeyen, "galeyana gelmiş, toplu harekete gaza uymuş" hali hiç hoş gözükmemiş. Koskoca "Boğaziçi Üni. Öğrencilerine. Kaliteli parlak beyinlere bu ülkenin geleceği denen kişiler insanlara* " Yakışmamış. Bunlar en basit insancıl kanunlar kurallar iletişimdir. Buna sahip olmalılardı bence. Belkide öyleler ama insan kendini kontrol etmeli işte. O an böyle davranılmış. Biri yuhalayınca diğerleri peşinden gitmiş hep bir ağızdan. Gülümseyerek el sallayan hocayı* yuhalamışlar. Ben görüntüyü izleyince rahatsız oldum utandım. Belki onlarda olur izleyince. Olmaları iyi olur. Olmazlarsa kötü iyi bir şey değil bu. O an öyle yapılmış ama. Gerek polislerin hareketleri üzerine girdikleri psikolojileri olabilir. Öyle işte. 🤷🏻‍♂️
          busrawashere
          bu ne amk ben yeğenime el salla diyince bile yapmıyor, çocuktan beter
           nickimdebileolmaz
           Bu herifin bir açıklaması var 30 kişiyi topladım sosyal medya da muhalif içeriklere doğruları yazdırmak için demiş, herif ak trollerin mucidi çıktı.
            roar
            Yüzsüzlüğün bu kadarı. Gerçek bir akademisyen olsa istenmediği yerde durmazdı.
             222
             https://www.instagram.com/p/CJtEC21M4Pv/
             https://www.instagram.com/p/CJtEC21M4Pv/
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.