Boğaz'daki Lüks Bir Yatta, Koronavirüsü Hiçe Sayan Eğlence
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Koronavirüs ile mücadele kapsamında müzikli her türlü eğlencenin yasaklanmasına rağmen İstanbul Boğazı'nda lüks yatta 'sosyal mesafesiz' doğum günü partisi düzenlendi. Geçen hafta lüks bir yatta düzenlenen doğum gününün görüntüleri sosyal medyada yayınlandı. Veronica isimli bir kadının 22 yaşına girmesi nedeniyle düzenlenen doğum günü partisi bir yatta yapıldı. Yatın her tarafı balonlarla donatılırken, bir teknenin üzerine dev balona Veronica yazıldı ve lazer gösterisi yapıldı. Partiye katılanlar Boğaz'dan geçerken köprünün altına bir tekneden genç kadının ismi lazer ile yazıldı. Davetliler için hazırlanan bir diğer sürprizde ise dansçı kadınlar çeşitli figürler sergiledi. Doğum günü partisine katılanların maske ve sosyal mesafe kuralını hiçe saydığı görüldü.
    bright-wizard
    Hande yakar orda olabilir 🤠
     csa
     eee ? Hepiniz cafelere gidiyorsunuz, ister istemez sosyal mesafeler hiçe sayılarak, maskesiz birbirlerinize yaklaşıyorsunuz. AVM'lerde, binilen toplu taşıma araçlarında hepsi yalan oluyor zaten. Ama bunlar dikkat çekmiyor tabii çünkü malum, kimsenin kıskanacağı, yok artık diyebileceği, vay be partiye bak diyebileceği şeyler değil. Diyeceğim o ki, zaten burdaki gibi para harcamadan, müziksiz, partisiz, milyonlarca insan orada burada buluşup, oturup, yiyip içiyor. Aynı şey. Çok abartılacak birşey yok. İnsanların istediğini yapma hakkı var. Virüs kapmaları da kendilerini bağlar ki bu partiden kapacaklarını hiç sanmam. Hiçbiri de zaten hastalanınca endişelendiğiniz gibi sizin yerinizi almaz devlet hastanelerinde. Hepsi özele koşar baştan, sıkıntısız geçirir virüsü falan. Kısacası, 1-hepimiz zaten öyle veya böyle bu kuralları ihlal ediyoruz isteyerek veya istemeyerek. 2- Siz kendi halinize yanın. Zenginlere bişi yapamıyor virüs... :D
      cinayetvaraga
      güle güle ölebilirsiniz şuursuzlar.
       hogwartsmektubugelmeyen
       E herkes kafelere gidiyor, yemeğe çıkıyor, hafta sonu arkadaşlarıyla içiyor. Bunlar paraları var da lüks yatta yapınca mı dikkat çekiyor ben anlamıyorum? Benim tüm arkadaşlarımın sosyal medya hesaplarında her gün başka bir yerde oldukları var. Hiçbiri de linç yemiyor yani.
        sedefartuny
        Bu aptallar yüzünden çocuklar eğitim alamıyor, insanlar işsiz güçsüz kalıyor, memurlar dışında hemen hemen her çalışan sosyal yardımlarla hayatını idame ettirmeye çalışıyor ve en acısı insanlar ölüyor, anneler, babalar, kardeşler. Nasıl zihin yapınız var sizin be. Lanet olsun hepinize.
         pillowtalk
         Yasaklar sadece dümdüz hayat yaşayan insanlar için mi geçerli? Bunların kafası "nasılsa cezayı öderiz eğlenmemize bakarız" kafasından başka bir şeyse bana da pillowtalk demesinler. Adamlar teknede parti düzenleyebilecek gelirde zaten. Bilmem kaç bin lira ceza koyacak tipler gibi mi duruyorlar? Ya da bir şekilde yakalanacaklarını bilmiyorlar mı? Bal gibi de biliyorlar. Ama umursuyorlar mı? Hayır. Çünkü yasaklar bile fakirleri korkutuyor sadece.
          patronice24
          Soldaki kadının belden aşağısı modifiye gibi
           dr.rock
           Memelerine maske taksınlar ki Covid bulaşmasın
            bisidiyicem
            Oradaki hatunları görünce şöyle düşünmekten alıkoyamadım kendimi. O partiyi eleştiren kaç erkek , acaba o partiye davet edildiğinde corona var lan ne işim var benim orda derdi. Gitmezdi. Güzel ülkem seviyom lan ben burayı. resim temsili yoksa o partiden değil.
             cannnnnn
             Bunlar bir kez olsun virüse yakalansa nasıl bir meret olduğunu görürlerdi kimsenin böyle yapmaya götü yemezdi.
              bastimaminoasidi
              Zengin bunlar yapar abi tutamaz kendini, koronayı satın alır bunlar
               bisosyolog
               Herkes dışarıda ki yalnızca bunlar değil.
                johnnybravo
                Koronayı kimse takmıyor zaten bırakın eğlensin çocuklar
                 roar
                 Abi ben bunların zevklerine tüküreyim cidden ya. Lazerle isim yazdırmak nasıl low bir harekettir yarabbelalemin. İnsan daha nezih şeyler bekliyor ama nerde.
                  raselika
                  Ya herkes istediğini bir şekilde yapıyor zaten bizim gibi hayatsızlar hariç. Bak mis gibi eğlenmişler işte. Beni de aranıza alsanız ne olur insafsızlar. Bunu virüsün herkes tarafından geçirilecek bir şey olduğunu düşünerek söylüyorum tabii ki.
                   mrlawyerkk
                   Her şartta ve koşulda bu arkadaşlar partilemeye devam edecekler galiba. Biz bir taraflarımızı da yırtsak bunlara dokunan bir şey yok. Money talks.
                    ozymandiase
                    Dansçı kadınların gelinlerin kına gecesinden çıkmış gibi durmuyorlar mı ya? Sadece bana öyle mi geldi?
                     okadin
                     Veronica mı? Gel de Fatih Altaylı'ya katılma şimdi. Bu önemler, tedbirler, cezalar, sorunlar, sıkıntılar, tüm problemler sadece biz Türkler için geçerli sanıyorum.
                      peripedia
                      Sosyal hayatını sınırlandıran birkaç kişi falan kaldık herhalde. Herkes her yerde, kimsede bir gram korku, toplum sağlığı duygusu falan kalmadı. Bizler de genciz, belki bizler de belirti dahi göstermeden atlatabiliriz ama taşıyıcı olmak, insanların sağlığını tehlikeye atmak, bir şekilde birilerinin hayatını kaybetmesine sebep olmak bir bize mi ağır geliyor. Anlayamıyorum.
                       detokssuyu
                       Korona fakir ve işçi hastalığı oldu diye boşuna demiyorlar. Bu insancıklar başları ağrısa gider özel hastanelerde hatta eve hizmet veren test kitleri ile testlerini yaptırırlar, pozitif mi çıktı sosyal medyada duyurur evlerinde ya da 5 yıldızlı hastahanelerde inzivaya çekilirler negatif mi çıktı dewamke.
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.