Boğaz'daki Lüks Bir Yatta, Koronavirüsü Hiçe Sayan Eğlence
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Koronavirüs ile mücadele kapsamında müzikli her türlü eğlencenin yasaklanmasına rağmen İstanbul Boğazı'nda lüks yatta 'sosyal mesafesiz' doğum günü partisi düzenlendi. Geçen hafta lüks bir yatta düzenlenen doğum gününün görüntüleri sosyal medyada yayınlandı. Veronica isimli bir kadının 22 yaşına girmesi nedeniyle düzenlenen doğum günü partisi bir yatta yapıldı. Yatın her tarafı balonlarla donatılırken, bir teknenin üzerine dev balona Veronica yazıldı ve lazer gösterisi yapıldı. Partiye katılanlar Boğaz'dan geçerken köprünün altına bir tekneden genç kadının ismi lazer ile yazıldı. Davetliler için hazırlanan bir diğer sürprizde ise dansçı kadınlar çeşitli figürler sergiledi. Doğum günü partisine katılanların maske ve sosyal mesafe kuralını hiçe saydığı görüldü.
    busrawashere
    eğlensin orspu çocukları eğlensin
     csa
     eee ? Hepiniz cafelere gidiyorsunuz, ister istemez sosyal mesafeler hiçe sayılarak, maskesiz birbirlerinize yaklaşıyorsunuz. AVM'lerde, binilen toplu taşıma araçlarında hepsi yalan oluyor zaten. Ama bunlar dikkat çekmiyor tabii çünkü malum, kimsenin kıskanacağı, yok artık diyebileceği, vay be partiye bak diyebileceği şeyler değil. Diyeceğim o ki, zaten burdaki gibi para harcamadan, müziksiz, partisiz, milyonlarca insan orada burada buluşup, oturup, yiyip içiyor. Aynı şey. Çok abartılacak birşey yok. İnsanların istediğini yapma hakkı var. Virüs kapmaları da kendilerini bağlar ki bu partiden kapacaklarını hiç sanmam. Hiçbiri de zaten hastalanınca endişelendiğiniz gibi sizin yerinizi almaz devlet hastanelerinde. Hepsi özele koşar baştan, sıkıntısız geçirir virüsü falan. Kısacası, 1-hepimiz zaten öyle veya böyle bu kuralları ihlal ediyoruz isteyerek veya istemeyerek. 2- Siz kendi halinize yanın. Zenginlere bişi yapamıyor virüs... :D
      cinayetvaraga
      güle güle ölebilirsiniz şuursuzlar.
       bright-wizard
       Hande yakar orda olabilir 🤠
        julidekinci
        bunlarla aynı cehenneme gidecek olmak beni paramparça ediyor. Onlara da bize de aynı şeytan vesvese vermiyor mu ya
         muratsavas
         Gelir dağılımına göre bir ceza kesilmesi hiç fena olmazdı. Zengine korona da mı yok yani.
          detokssuyu
          Korona fakir ve işçi hastalığı oldu diye boşuna demiyorlar. Bu insancıklar başları ağrısa gider özel hastanelerde hatta eve hizmet veren test kitleri ile testlerini yaptırırlar, pozitif mi çıktı sosyal medyada duyurur evlerinde ya da 5 yıldızlı hastahanelerde inzivaya çekilirler negatif mi çıktı dewamke.
           dr.rock
           Memelerine maske taksınlar ki Covid bulaşmasın
            patronicee
            Soldaki kadının belden aşağısı modifiye gibi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.