Bodrum'da, Alaçatı'da Tatil Planlayıp Pahalılığa İsyan Etme Saçmalığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Neymiş efendim 1 Bodrum Lirası 10 Türk Lirası imiş de, fiyatlat çok pahalıymış da. Serkay Tütüncü demiş ki, "Alaçatı’da tatil yapacaksanız önce dededen kalma arsalarınızı, varsa elde avuçta yastık altı birikimlerinizi, hiç olmadı tanıdığınız bir banka müdürü falan varsa kredi çekin. İki hasır serpiştirip, bir Buddha heykeli koyunca içki 984 TL oluyor çünkü." Gitmiş Alaçatı'da bir güzel tatil yapıyorsun, neyin isyanı bu? Biz bilmiyor muyuz durumun böyle olduğunu. E dededen kalma bir rsamız falan da olmadığına göre bak evlerimizde oturuyoruz gitmiyoruz Alaçatı'ya falan. Görgüsüzlüktür bana göre bu ya. Bütçen kaldırmıyorsa gitme, oralara kadar gittiysen de isyan etme arkadaşım.
    imcherry_
    ben de işte öyle tatilimi salonda planladım falan
     killforyou
     bu laf meşhurmuş demek 1 alaçatı lirası 10 türk lirası. cidden saçmalık. bir hamburger yedik 90 lira. tamam dedik güzel tadı var ama 800 liraya menü yapmışlar 35lik rakıyla. öyle sınırsız meze falan da değil. gelmeyin kardeşim diyorlar aslında, paran yoksa ne işin var diyorlar ama inadına gidiyoruz enayi gibi. bunlar ne yer ne içer diye, sonra küfür edip dönüyoruz. yani söylenenlere katılıyorum.
      eski_bi_tanidik
      Haklı ya. Her şey pahalı hele de böyle güzel yerlerse iyice kuduruyolar. 10 sa 100 yapıyolar. Dolandırıcılık bu. Kimse istediği gibi bu kadar fiyat artiramaz devlet bi el atsın şu use. Gitmesin o zaman kendisi yani parası var gidiyo o öyle diyorsa biz napalm. Zenginler gidiyo anca. Skiyim böyle hayatı Off denize gitmek istiyom 😭
       kisi
       1. İnsanların kendi memleketlerinde bir yerde bir iki hafta otelde konaklamak için tarla satmaları gerekmesine isyan etmeleri normal. 2. Ucuz yerler de ucuz değil.
        cinayetvaraga
        concon tayganın şişirilmiş çakma ünlüsü. dikkate alıp paylaşmaya bile değer görülmemeli kanımca.
         gizemino
         Serkaycim sen de bir Karadeniz turu patlat o zaman canım?
          derinfeylesof
          Haklı en azından ses çıkartabilmiş ki imkanı olduğu halde buna bir isyan etmiş. Kredi çekip tatile çıkanların düşünmesi lazım bunu bir kahve için 80tl bırakıp çıkıyorlar sonra vah efendim borçlardan boğuluyoruz. Bir baksanıza etrafınıza bu fiyatlar normal mi
           blondewitch
           Neden saçma olsun? Sırf paramız yetmiyor diye güzel yerlere gidemeyeceğimize neden isyan etmeyelim? Ya da sırf güzel bir yere gitmek için yola çıktığımızda soyulmamıza neden ses çıkarmayalım?
            yk_45
            plajda lahmacun pahalı diye başlık açmışsın şimdide tersini mi konuşuyosun yeni başlıkta ?😂
             sedefartuny
             Az ünlü ünlülerden biri mi bu arkadaş da? Gitmeseymiş demekle olmaz ama bu ülkede yerli turist diye bir şeyin olduğunu ve tatil beldelerinde Türk lirasının esas olması gerektiğine dair ses çıkarmak önemli.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.