Bodrum'da 1,5 Porsiyon Dönere 370 Lira Vermek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   fikirsiz
   Her sene gerçekleşen olay, Covid-19 falan dinlememiş, bu sene yine cereyan etmiştir. Arkadaşlar... Bodrum, pahalı yemek yemek isteyen insanlar olduğu için pahalı. Siz bir yemeğe 370 lira vermek istemiyorsanız gitmeyin böyle mekanlara bu kadar basit. Sizi zorla çağırmıyorlar ki. 10 yıldır her sene aynı mevzuyu tartışıyoruz lan sosyal medyada. Haber siteleri her sene benzer haberleri ısıtıp ısıtıp sunuyor önümüze. Ayrıca Bodrum'da 30 liraya döner yiyebileceğiniz yerler de var. Paranız yoksa gidin orda yiyin. Bu kadar basit. Bırakın parası olan insanlar pahalı döner yesin. Ayrıca adettendir şunu da söyleyeyim: Öküz alırız o paraya.
    omer-aykas1
    370 TL'ye döner satmıyorlar, bir dönere 370 TL veremeyecek insanlarla aynı ortamda bulunmak istemeyen insanlara hizmet veriyorlar.
     benita
     Biz burda bunu tartışırken o mekan yine full çekiyordur eminim 😁
      leafgoat
      tüm zenginler gebersin valal bildiğin haset duyuyorum çekemiyorum la
       zyzy
       bu tip mekanların mantığı biz fakirlerin içeri girememesi. kibarca kovmak yerine bu tip fiyatlandırmalara gidiyorlar. üstelik avam içerde olmadığı için "aaa şunu gördüm bi fotosunu çekeyim" gibi kişilerin verdiği stres azalmış oluyor.
        ilsasilem
        Her yer pahalı değil ki Bodrum'da. Yazara katılıyorum, kazık yemek istemiyorsanız pahalı yerlere girmeyin. Tabii ki burasının tatil yeri soygunculuğu dışında kaldığını savunmuyorum ama uygun fiyatlı yerler de mevcut. Bodrum merkezde 50cclik fıçı bira 18 tl idi örneğin
         ulrich
         Her sene ayni muhabbet yemesinler , ha niye ben yiyemiyorum diyorsan o da farkli bir baslik konusu
          nec0797
          Keriz yaklaşıyor..
           sardunya
           bunlar beni heyecanlandırmıyor. bir döneri 370 lira ben de verebilirim. yok mu şöyle bir kızartılmış vegan dondurmaya 1000 lira bayılanlar. isimleri alengirli olan kazıkları görmek istiyorum.
            zimbo
            Neresi burası ya, hiç mi menü de fiyat yazmıyormuş da bakmadan girip yemişler anlamadım ki. bilmediğin yere girme yani neyin artistliği milyon dolarlık bile olsan buraları tercih etmeyeceksin arkadaş.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.