Black Widow Filmi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   diziizlio
   Marvel severlerin uzun süredir beklediği film vizyona girdi. Başrolünde Scarlett Johansson'un yer aldığı filmin konusu kadının gücünü ön plana çıkarıyor. Şu zamana kadar hep erkek süper kahramanları izledik şimdi sıra kadın süper kahramanlarda. Scarlett Johansson'dan da böyle bir film beklenirdi zaten ataerkil düşünceleri sorgulamakla birlikte savurup atmışlar. Çok fazla spoiler vermeden izleyenlerden, izleyecek olanlardan dioları bekliyorum.
    garavel_usta
    1995 yapımı Zeyna dizisini bilmeyen ve kendini feminist zanneden bir davarın zırvasından başka bir şey olmamış bu yaptığın yorum.
     eski_bi_tanidik
     Iyy hissemem böyle filmleri
      kisi
      Neden her kadın süper kahraman filmi sanki ilkmiş gibi lanse ediliyor? Muhtemelen PR sonucu. Bir şeyin ilk olması daha çok dikkat çekiyor, ilk olan daha çok önemseniyor. Bir gün kadınlar daha çok çizgi roman yazıp okuduklarında anaerkil düzene de geçilir. Kadın kahramanlı çizgi roman yazanlar taşlanmıyor ya. Yazan istediği kadar yazsın. Sıra bizde diye gelinmesi saçma. Not: Çocukken süper kahraman filmi vs. keyif veriyordu da benim adıma tadı kaçtı artık. Bir iki kişinin tüm ülkeyi, tüm dünyayı kurtarması muhabbeti çok çiğ kalıyor. Aksiyon sahnesi çıksın diye geçmiş gelecek farketmeden tekme tokat dövüşüyorlar zaten çoğu zaman. Tek sniper'cının yapacağı işi binlerce kişilik özel ordular yapamıyor vs. Ben uzak doğu, Avrupa sinemasına yakınlaştım biraz.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.