Bizi Sevmediğini Bilmemize Rağmen Neden O Kişiyi Sevmeye Devam Ederiz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Aslında bir nevi neden platonik olduğumuzu soruyorum. Ben hayatımın hiçbir evresinde platonik olmayı çok becerebilmiş bir insan değilim fakat çevremde çok fazla platonik olan arkadaşım oldu. Bana kalırsa iki türlü platoniklik var zaten. Birinci karşı tarafın seni asla farkında olmadığı durumu ikincisi ise karşı tarafın aslında birlikte olamayacağınızın sinyalini verdiği durum. Ben aslında bu ikinci grubu merak ediyorum. Bir insan size sizi sevmediğini açık bir şekilde ifade ediyor ki bu sadece platonikle sınırlı değil. Sonrasında o insanı nasıl sevmeye devam edebiliyoruz? Gerçekten inanılmaz. Ben biri tarafından reddedildiğimde genelde sevmem o saniye nefrete dönüşür. En geç 8-10 gün içerisinde de unutur giderim.
    moon_night
    Çünkü neden olmasın
     gulfemkaya
     Birini sevmek için bir nedene ihtiyaç duymuyoruz ki
      atakancavdar
      Belki döner diye umut ediyoruz. Ne yaparsam bana gerid öner diye düşünüyoruz. Canımızı sıkmak istiyoruz moral bozmak istiyoruz. Aşk acısı çekmek hoşumuza gidiyor heralde.
       gregory_
       Sevgi anlaşmak değildir nedensiz de sevilir Bazen küçük bir an için ömür bile verilir Bu geldi aklima belki böyle bisey.
        lellu
        Çünkü o sevsin diye sevmedim 🤷‍♀️
         littlejohn
         Cunku sevgi ask denilen duygularimiza hukmetmemiz kolay olmuyor. Mantiken sevmemen gereken birine tapabilecek derecede asik olabiliyorsun. Kalp senin, hormonlar senin ama hakimiyet senin degil
          sairsel
          Çünkü neden sevmeyelim?
           timuti
           konu açan arkadaş gibiyim sevdiğim zaman çok değer verir tahtıma oturturum ama o ayrılık sinyalini uzaklaşma sinyalini aldığımda alır karşıma konuşur mimiklerine bakarım sözler yalan söyler ama mimik hareket asla ondan sonrası bendede film kopar savaşmayı bırakırım ( etrafımdaki arkadaşlardan gençlerden gözlemlediğim kadarıyla platonik yada delice bağlılık diyelim yaşadığı şeyleri büyütmesinden kaynaklanıyor örneğin bir mekana gitmişlerdir oraya o yokken bile gitmeye başlayıp hüzünlenmeye ızdırap dolu hayata geçişi başlıyor hata yapsada affetme evresi başlıyor çünkü gözü kör kulağı sağır tapıyor gurur halsiyeti bir kenara koyup sadece o olsun o beni sevmesede ben onu severim diyor tabiki bu saçmalık bu sefer kendi sevginle karşı tarafı boğup tekrardan hata yapmasına ve platoniğin acı çekmesine neden oluyor takıntı haline geliyor
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.