17
25.12.2020
Biz Boşuna mı Gittik Okula Sınav İçin?!
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   badideasensei
   Lise ögrencilerine sınavlar yapıldı. 6 7 ve 8. Sınıf öğrencilerine sınavlar yapıldı ve 5. Sınıf öğrencilerine de sınavlar geçen hafta yapıldı. Üniversite öğrencilerine ise webden yapılan sınavlarda kopya skandalı yaşandı Bizler yüz yüze sınava girmisken yaklaşık olarak 1 saattir bir haber var . Ortaokul ve ilkokul öğrencilerine derste katılım lise öğrencilerine ise 2. Dönem sınavları ile karne verileceği söylendi. Biz boşuna mı gittik okula sınav için o zaman ben canımı tehlikeye atarken kimse sağlık demiyordu.
    moon_night
    Arkamızdan derler artık sınav uğruna hasta oldular/ öldüler diye...
     _gizem_
     biz lise öğrencisi olarak girmedik
      monaiman
      İvit.
       busrawasheree
       şu iki sikko belge sabahın köründe bana bile ulaştıysa, sizin ve öğretmenlerin şu anki whatsapp halini çok merak ediyorum
        visnelikapkek
        Bazı öğrenciler sınav yok diye üzülüyor. Çünkü ikinci dönem bir sürü konuyu unutabilirlermişş. Bazıları da daha çok çalışırız diye seviniyor. Bir de ikisini de umursamayan ve derslere gelmeyen güruh var. Onlar sözlü zamanı düşecek elime..
         eski_bi_tanidik
         Ben de gittim ama bizimkiler iptal olmadı ki:/ ama doğru ya biz gittik onlar evde yattılar 😭 Olsun ya konumuz azaldı :')
          me_out_bye
          M4l ülkenin m4l insanların yaptıklarını sorgulamayın. Hepimiz malzeme olduk işte ellerine sizde olacaksınız. M4l m4l akıllarına ne eserse yapacaklar. Asla kaliteli mantıklı bir iş beklemeyin. Böylece bari moraliniz pek bozulmaz. Siz kendine önem verin asalakların sistemine değil. Kendinizi geliştirin m4llar ne kadar engel çıkarsa ya da asalaklıklar yapsada? Kendini güzel bir yere getirdiysen sana mani olamazlar. Yürür gidersin. 🤝🏻🙂. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻. Umarız, başarılar 😊 🙇🏻‍♂️. Moral bozmadan devam 👌🏻.✌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.