Bitcoin Nedir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   veritas-vos-liberabit
   Koyuyorsun bitmiyor. 😂
   https://youtu.be/Fqkf3VLOBoE
   https://youtu.be/Fqkf3VLOBoE
    monomikrofon
    https://youtu.be/cywo-zyTDlc
    buyrunuz 7:30 caiz sorgulaması 😂
     proletarya_
     Ben şimdi gidip bitcoin alıyorum değeri artarsa kar ediyorum değeri düşerse zarar mı ediyorum sokak ağzıyla anlatın abi şunu methiyeler dizmeyin altın gibi mi mesela ?
      makeup_alp
      Sonu belli olmayan yeni bir para birimi. Sahibi çiftlikbank mehmet aydın gibi vurgun yaparsa dünyanın en büyük vurgunu olur, skandal çıkar. dünyanın sayılı zenginleri, sayılı şirketleri bile bitcoin alıyor. Böyle birşey olursa adamın peşini bırakmazlar zaten. Kenimde bitcoin alıyorum. Çok sayıda kripto paraya sahibim, üstelik bitcoin hemde, çoğunlukla bitcoin. Bundan 3-4 sene önce bitcoin 10 bin liraydı. O günden beri bitcoin alıyorum hemde. Ama bir anda ortaya bir vurgun çıkarsa o zaman çok üzülürüm. %50 oran veriyorum buna, yani her an herşey olabilir. diğer %50'de kağıt paraların, altınların tarihe karışıp teknolojiyle gelişen bir dünyada teknolojik bir para birimi. ::
       mahlass
       Zamanında almadık diye yakındığım para birimi
        peripedia
        Günümüz insanının keşkesidir bitcoin. Son yıllarda en az bir kere "Ulan keşke kenara köşeye üç beş bitcoin atsaydım" hesabı yapmışsınızdır. Birilerini ihya etmiş bir yatırım fırsatı bir de Elon Musk'tur bence bitcoin.
         palmiye
         Uçtu uçtu. Yetişemiyorum artık.
          uzmanjnekolog
          Tam olarak gerçekten nedir bir baba yiğit çıkıp açıklasın
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.