Birlikte Yaşadığın Sevgiliye Karşı Ne Kadar Rahat Olmalısın?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Benim fikrime göre saygı kaybedilmemeli. Elbette aynı evde yaşıyorsan bir süre sonra pek çok konuda daha rahat olursun ama saygı sınırını aşmak başlarda masum gibi görünebilir ama gelecekte çok farklı sıkıntılara yol açabilir.
    tilkisanda
    Genç erkek, kokladığı çiçekten doyar, sonra başka bir renk, başka bir çiçek arar. Artık bu sahne onu avutmaz, ondaki esrar, onu çeken cazibe, bağ ve düğümler çözülmüştür. O artık başka bir cazibe, daha esrarlı bir düğüm ister, başka eğlenceleri kovalar. Bu bakımdan flört hususunda kız veya kadın, çok hassas olmalıdır. Başından böyle işler geçmemiş bir gence, bunlar anlamsız gelir. Çünkü birine gönlünü kaptıran genç, kendisine verilecek nasihati, deli saçması kabul eder. Onun için Peygamber efendimiz, (Sevgi insanı sağır ve kör eder) buyurdu
     catherine-earnshaw
     Bir hata yaptığında yüzsüz ve yılışık davranıyorsa evden kovacak kadar rahat olmalıyım mesela. Ne kadar seversem seveyim elin adamıyla aynı evde yaşama fikri özgürlüğüme olası bir tehditmiş gibi geliyor. Ayrı evlerimiz olmalı, aksi halde mahremiyet kalmaz.
      tsukyomi
      Açılın bu işin uzmanı geldi. İsteklere ve istenmeyen şeylere saygı duyulması gerekir tabi. Gerisini salın, sanki elli kere geliyorsunuz dünyaya. Bol bol sev- bol bol kavga et-bol bol avuçla-yatağa asla küs girme, ömür uzatmanın sırrı :')
       galatasaraylibircivciv
       Ben sevgilimle aynı evde yaşayamam dışarda zar zor zapt ediyorum mümkünatı yok yanii😐 ama biraz daha durgun olsa diğer acılardan çok iyi olurdu😇
        fairytale-
        Bir eş kadar rahat olamazsin belki . Evlilikte de kişisel alanlara saygı olması gerektiği gibi burada da olması doğal. )))
         somurtkan_sirin
         ohoo o seviyeye geldikten sonra daha ne kasacağım?
          isirgan_otu
          çok rahat olmalısın. mesela götümü avuclasa sesim çıkmaz 😅
           sedefartuny
           Ben aynı eve girdiğim daha doğrusu aynı evde yaşama kararı aldığım biri ile gayet rahat ve çizgisiz olurum diye düşünüyorum. Bu ister sevgili olsun ister ev arkadaşı. Ha kanlı bıçaklı ev arkadaşları yok mu var ama ben o konuda bir hayli rahatım.
            silmarillion
            Sevgili olduğunu unutmayacak şekilde sınırlarını koruyarak rahat olmalısın bence. Maddi konularda özellikle dikkat.
             goygoysporz
             Birlikte yaşamanın heyecanı öldürdüğünü düşünenelerdenim. Arada bir özlemek iyi oluyor
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.