Birlikte Hikaye Yazıyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busecikcik
   *tarihe göre sekmesine tıklayarak devam edebilirsiniz.* çok yorucu bir geceden sonra gözlerini zar zor açarak uyandı. ilk kez uyandığı bir evdeydi ve tek başınaydı. buraya nasıl gelmiş olabileceğini düşündü.
    garavel_usta
    O gara garavelden başkası değildi. Dün gece alkolü fazla kaçırmıştı. Kabus içinde kabus görüyordu. Bunların hepsi kabustu... Birden uyandı ve karşısında uçan üçgen peynir vardı. Beyninden vurulmuşa dönmüştü. 'rabbim lütfen buda bir kabus olsun' dedi. Gözlerini kapattı açtı ama her şey gerçekti. Uçan üçgen peynir 'gara garavel dile benden ne dilersen. 3 dilek hakkın var ve ben hepsini gerçekleştireceğim' der.
     patronicee
     Amq yaa Melis öyle Bi saçmalamış ki devam edemedim.
      voila
      Çöle düşmüş de serap görmüşçesine bir fanteziye kapıldığının farkında olmayan bu zat, ateşli sarışın figüre doğru ipi koparılmışçasına koşarken çıplak sırtında hissettiği kırbaç darbesiyle kendine geldi. Toplama kampındaydı, şaşkınlık ve öfkeyle ona bakan gardiyansa sarı dişlerini gıcırdatarak ÇALIŞ KÖLE diye bağırıyordu.
       theguard
       Sonra bir anda bütün bu soruları ona unutturacak bir şey görmüştü. Sarışın at gibi bir gacı fantazi elbiselerini giymiş , kırbacıyla ona ateşli ateşli bakıyordu.
        strangestar
        Biri mi onu buraya getirmişti yoksa kendi bilinçaltında bir rüyada mıydı her şey belirsiz idi
         makeup_melis
         Oysa hepsi bir rüyaydı ve hiçbiri gerçek değildi, hepsini gerçekleştirmesi için tam dilek dileyeceği sırada uykusundan uyanmış şaşırmış bir şekilde etrafa bakınıyordu, önce mutfağa gidip su içti. sonra kendisine bi kahve hazırlayıp inception filmi aklına geldi ve rüyanın içinde rüya rüyanın içinde rüya içinde olduğunu düşünmeye başladı. Üstünü giyinip dışarı çıktı ve karşısına çok yakın arkadaşı olan bir kız arkadaşı çıktı ve onla konuşmaya başladı ve yardım diledi, belkide bu bile rüyaydı.
          sairsel
          Günlerdir aç, susuz ve uykusuz kaldığı yetmiyormuş gibi birde ayak üstü halisülasyonlar görmeye başlamıştı artık. Oysaki hayalindeki sarışınla çok güzel vakit geçirebilir, beraber yapacakları güzel bir tatili planlayabilirlerdi. Gerçekten ne olmuştu da birben bire kendisini saçma sapan bu kampta bulmuştu?
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.