Birinin Gönlü Nasıl Alınır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   myheartofstereo
   erkek arkadaşımın sigarayla tramvası var bende bunu bile bile olmaz bişey saklarım sonrada bırakırım düşüncesiyle sigaraya başlamıştım. yaklaşık bir ay kullandım sonunda ben itiraf ettim çünkü onu kandırmak hoşuna gitmedi şuan bana cidden kırgın affederim ama güvenimi kırdın haberin olsun dedi ve haklı da. ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten pişman oldum neden yaptığımı da bilmiyorum bağımlı vs değilim nasıl gönlünü alabilirim sizce?
    lutfen-ama
    Bi paket sigara hediye et bence.
     masmavicikolata
     geçmis olsun gönlüni bir şekilde topqrlarsında güveni unut güven toparlnmıyo direkt sigarayı bırakarqk başla ondan sonrası ilişki dinamiklerine bağlı
      fakehesap06uc1
      hediye vermekle...
       tsukyomi
       Sırf evlenmediğim için kalbi kırılıp ayrılan bir ayının gönlünü nasıl alabilirim onun peşindeyim. Köppek gibi takip edicem bu başlığı. Belki iyi bir fikir çıkar da en azından güzel bir veda ederim. Ona da, sktğmn hayat kavgasına da.
        tivayci
        affetmek isteyen, affetcek bir şey buluyor. Affedesi olmayana ağzınla kuş tutsan olmuyor.
         asit
         İstemeden kırdığımda hatunun yemek-bulaşık sırasını alıyordum ben bi ara ama artık yemiyo yeni taktikler lazım bana da..
          iceel
          Anladığım kadarıyla normalde kullanmadığınız halde başladınız sigaraya. Arkadaşınızın hassasiyetini hiçe sayarak. Üstelik bağımlı değilsiniz ve bir süre kullanıp bırakma fikriyle başladınız. Bunu neden yaptığınızı anlamadım. Amaçsız bir sosyal deney gibi... Her neyse olan olmuş. Ben bir kişiyle bozulan ilişkimi düzeltmek istiyorsam samimiyetle ona kendimi ifade ederim. Özür dilemem gerekiyorsa dilerim. Sonra ona zaman tanırım. İletişimi onu diyalog kurmaya zorlamayacak şekilde azaltırım. Ben buna "güvenli takip mesafesi" diyorum. Taciz alanından uzak, görüş mesafesi kadar yakın yani. Bu mesafe kişiye ve ilişkiye göre değişir. Gerisi zamana kalmış.
           caresizcare
           Şahsen ben artık kimsenin gönlünü almaya çalışmıyorım. Zaten gönlünü almak isteyeceğim değerli kimsede yok Ama senin durumunda olsaydım. Üste çıkardım.eşimden öğrendiğim taktik bu. Hatalıysan daha çok hata yap 😅😅 Şimdi ariyp diceksinki bana olan güvenin bu sigara kadarmı(elbette ki haklı) ama sen böyle devam et. Küs hatta trip at ;)
            catherine-earnshaw
            Suçlu olmadığım sürece gönül mönül almam. Çok basit bir konuda bile yalan söyleyen birinin neden gönlünü alayım, değil mi? Tek isteğim bana sadece dürüst davranmasıydı, onu da beceremedi. Burada gönlü alınması gereken biri varsa o benim. Güvenini kırdığı birinin gönlünü nasıl alır bilemem. En azından af dilemeli. Keşke suçlu olsaydım da ben gönül alsaydım, geçerli bir bahanem olsaydı ona tekrar ulaşmak için. Böyle daha kolay olurdu. Maalesef hayat bana ilişkilerimde gururumu ayaklar altına almamam gerektiğini acı bir şekilde öğretti.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.