Birine Söylediğiniz En Zor Cümle
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Dünyayla Benim Aramda diye bir dizi var izlemeseniz bile mutlaka maruz kalmışsınız sosyal mecralarda falan. Bir sahnede soruluyor bu soru. Ben de üzerine düşündüm bir kilitledi beni bu soru. Sanıyorum hayatımda aldığım radikal kararları ailemle paylaşırken zorlanıyorum en fazla. En zor kurduğum cümle de "Ben kendi evime çıkmak istiyorum" olabilir.
    detokssuyu
    Erkek arkadaşlarıma yaptığım ayrılık konuşmaları benim için zor oluyor ya. Nedenini çok da bilmediğim bir şekilde kendimi kötü hissediyorum.
     bizimkiz
     para konularını konuşamam mesela iş yerine gidiyorum diyemiyorum ben bu kadar maaş isterim
      iceel
      Babama hasta olduğunu söylerken kurduğum cümle ve devamında söylediğim tüm yalanlar. En zoru da onun bunların doğru olmadığını bildiği halde inanmış gibi yapması ve benim de bunu bilmem.
       serhathng
       Aile içi ciddi mevzular
        samyeli90
        Babama söylemek istediğim çok şey vardı hepsi de ağır laflar ama dayak yer diye korkutuğumdan hiç söylemeyemedim şimdi rahat rahat söylerim ama göçtü gitti
         eraycinar
         Kimseden çekinmem.. neyse o, yalnız kendime bişeyleri açıklamakta zorlanıyorum
          orientexpress
          İşim gereği başınız sağolsun demek bazen çok zor oluyor, yalnız ilginç biçimde en aklımda kalanlardan bir tanesi bir dedenin eşine kalp masajı yaparken kendisinin bastonuna tutunup aglamasiydi sanırım, ona baktığım an sadece beraber geçmiş bir ömüre veda gözyaşlarını görmüştüm
           kojiro-
           Yaptigim bir hatayi durustce soylemekti. Lakin simdilerde keske soylemeseydim dedigim sikca oluyor. Bazen bazi seyleri her bunye kaldirmayabiliyor. O zaman durustlugun de bir onemi kalmiyor.
            bukafelos
            Hayir, yuzune oturmak istemiyorum. Teşekkürler Hoşçakalın
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.