Birine Laf Anlatmak Yerine Yanlış Anlaşılmayı Kabullenme Motivasyonu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Anlayamadığım insan türüdür. Ben böyle bir ikilemde yanlış anlaşılmayı mümkünatı yok göze alamam. Anlatır da anlatırım sabah kadar anlatırım. Kimsenin anlayamayacağını bilsem de haklılığımı ispat çok önemlidir benim için. Geçenlerde bir arkadaşımla bir tartışma içerisindeyken "Kendimi anlatmaya çalışırken yoruluyorum." dedi. Öyledir tabii ama çok ilginç geldi. Birine laf anlatmak zor ama sırf bunun için yanlış anlaşılmayı kabul edemem.
    mrsnl33
    Haklısın ama bir de bazı aşırı kalın kafalı insanlar var.Ne kadar uğraşırsan uğraş laf anlamıyorlar.Bunlara da "Tamam sensin"diyip uzaklaşmak bence en doğrusu.
     kitaptakikurt
     itle dalaşacağına çalıyı dolaş demişler.bunu yapmak en iyisidir herzaman
      eo110
      Yanlış anlaşılmaktan çok korkarım. Çünkü acayip acımasız bir linç kültürü var maalesef. Anlaşılmak artık gerçekten bir lüks.
       kania_
       Gereken yerlerde bende kendimi çok savunurum ama cahille konuşuyosan ona laf anlatılmıyo malesef
        sairsel
        Bir delille kırk alimi ikna edersin de, kırk delille bir cahili ikna edemezsin!
         peripedia
         Benim, neden efor sarfedeyim ki? Yanlış anlarsa da anlasın. Yanlış anlamak isteyen siz gece gündüz kendinizi açıklasanız da yine yanlış anlar yine yanlış anlar. Bu böyledir.
          sedefartuny
          Ben yapamam gücüme gider. Ben anlatayım benden çıksın da gerisi onun vicdanına kalmış. Bile bile yanlış anlaşılmayı göze almam. İnsanlar acımasız, insanlar yargısız infazcı çünkü.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.