Biri Var Ama Benden Hoşlanıyor mu Bilmiyorum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   naziminpirayesi
   5 ay önce 2.5 yıllık sevgilimden ayrıldım. Medeni bir şekilde kavga etmeden ayrıldık. Ancak şu an bana dönmek istediğini biliyorum. Benim aklımda ise sanki başka biri var gibi ama kendimi kötü hissediyorum. Eski sevgilimle ortak arkadaşlarımız oldukça fazla buna yeni hoşlandığım insan da dahil. Bir tarafım kimseyi istemiyor tekrar aynı şeyleri yaşamayı istemiyorum ama diğer tarafım onu görünce pır pır etmeye başlıyor. Sevmiyorum ama hoşlandığım kesin. Böyle bir şeyin olması imkansız olabildiğince bu konuda kendimi ikna etmeye çalışıyorum ama o da aklımı karıştırıyor. İlk başlarda kanka diyorduk birbirimize sonra ben kanka demeyi azalttım ve ismiyle seslenmeye başladım o da aynı şekilde. Geçen gece saatlerce başbaşa konuştuk arkadaşları bizi yalnız bıraktılar. Bir ilişki istediğini tanıştığımızdan beri söylüyor o gece de dile getirdi. Bir şey itiraf etcem saçımın sevgilim olacak kişi tarafından okşanmasını çok isterim dedi baya güldük. Saçımda fular vardı sırf onu denemek için orda koltukta bıraktım ve 4 gün geçmesine rağmen hala onda olduğunu söylemedi. Mesaj konusunda hiç iyi olmadığını söyledi. Bana çok nadir mesaj atıyor. Ben atmak istediğimde konuşmak istediğimde yazıyorum ama. Bunları çok yanlış anlar da hakkımda aşırı yanlış düşünür diye çok korkuyorum. Bir tarafımda benden hoşlanmasını çok istiyor. Ama ben ilişki için kendi yanlışlarımı düzeltmeliyim demiştim bi konuşma arasında. Evet biliyorum çok uzun oldu ama sizce hoşlanıyor olabilir mi? Fuların onda olduğunu neden söylememiştir?
    badideasensei
    düpedüz hoşlanıyor
     luciferin_kizkardesi
     Hoşlanıyor ki fularin onda olduğunu söylememiş.Seviyorsan git yaz bence. En azından bu kadar yazı yazdım ya işte git yaz amoo
      benita
      Fuları kendi kullanmaya başlamıştır belki
       turkdilbilim
       Önce okumadan doğrudan cevap yazacaktım ama adil davranıp okumak ve duruma göre yorumlamak istedim. "Hoşlanabilir" ama bir atak gerçekleştirmediyse yeteri kadar hoşlanmıyordur. Bir insanın sizden hoşlanıp hoşlanmadığı hakkında kafanızda soru işaretleri oluşuyorsa muhtemelen hoşlanmıyorlardır. Biz, doğamız gereği, birinden hoşlandığımızda sinyalleri çok yanlış okuyup, kendi hislerimize göre yorumlayabiliyoruz. Utanmıştır, çekinmiştir, o kadar çok seviyordur ki bana açılamıyordur diyebiliyoruz. Oysa bunlar bizim his ve düşüncelerimiz. Dünya tarihine bir bakın atılgan, fetheden, icat eden, yöneten erkek ırkının bir kadından hoşlanıp açılamadığını filmler dışında nerede gördüğünüzü bir düşünün... Fuların belki de hangi kıza ait olduğundan emin olamadığı için bir şey diyemiyordur. Kısacası elimizde daha çok veri olması lazım. Hoşlandığınız için siz farkında olmadan bile ona doğru "işini kolaylaştıracak" yüzlerce sinyal göndermektesiniz diye düşünüyorum. Bu açık sinyallere karşı hala bir atmaması ben de soru işareti yarattı. Devir benim gençliğimden farklı olsa da kadın erkek ilişkisinde mutlak doğrular vardır ki bunlardan biri biri sizden gerçekten hoşlanıyorsa bunu başkasına sorup durumu yorumlamaya çalışmazsınız. Ona karşı da çok yakın olmayın bence, boşlukta kalıp en yakınındaki kadına "şimdilik yanımda bu var, daha iyisi gelene kadar ben de yalnız kalmamış olurum" diye yaklaşabilir, Kendinizin kıymetini bilin, bırakın o arkadaşlarına ya da forumlara sorsun "bir kız var sizce benden hoşlanıyor mu" diye.
        eski_bi_tanidik
        Bu kadar yazıyı boşuna yazmışsın okumaya gerek yok kesin senden hoşlanıyo bence
         thetalentedmrripley
         Biz ilkokulda hoşlandığımız kızın saçını çekip, bu şekilde ondan hoşlandığımızı anlamasını bekleyen bir cinsiz. Seninki fazla bile mesaj vermiş.
          dr.rock
          Çok değişkenli ama bence hoşlanmıyor Fuları söylemedi çünkü unuttu Mesaj yazmakta başarısız mı, hiç sanmıyorum Daha cool git Bekle ve gör Belki hoşlanmaya bile başlayabilir
           lutfensakinol
           Olum arkadaşları yalnız falan bırakmış sen daha ne bekliyosun alooo hoşlanıyo belli
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.