Birçok İnsanı Öldürmüş Birini Öldürmenin Sizi Katil mi Kahraman mı Yaptığı Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   Birini öldürürseniz bu sizi katil yapar. fakat bir katili öldürürseniz dünyada ki katil sayısı yine değişmez. Bütün katilleri öldürürseniz dünya da yine bir katil kalır (Alıntıdır Batman filminde geçen bir dialog) Peki ya sizce?
    merivella
    Hiçbir sebep bir insanı öldürmeyi haklı çıkarmaz.
     sexen
     Kimin ölmesi gerektiğini bildiğinizi düşündüğünüz an aslında katil olma yolunda en büyük adımı atmış olursunuz bu düşünceyi kim için beslediğinizin bir önemi yok
      me_out_bye
      Saçma gereksiz edebiyat. Kötüyü yok edip durmasını sağlayıp daha fazla kötülüğe engel olmuş olmak başarıdır iyi yolda bir adımdır. Katil falan diyemezsin. Eşit şekilde güç kullanma de en fazla. Armed robbery get shot yaz youtube izle. Bizim kurallarımız çok pasifize ve bir koruyuculugu falan yok. Bir polis yarı ömrünü silahını ateşlemeden geçirir amke. Sadece belinde durur arada eline alır tehdit eder korku amaçlı başka işlevi yok. Bir harekete kalkıyorsan bunun bedelini ödeyebilirsin gayet tabi. Bu bedelde hep en alt pasifize olması gerekmez ay dur orada tutukluyoruz seni falan karşı taraf her istediğini yaparken senin cevabın sürekli bu ? Birde eşit güçte karşılık verenler var. O haltı yemeyecen bunu biliyorsun birde orada bu bir sır degil herkesin bildigi bise yinede sen bunu takmıyoe insanları tehkileye atıyorsun ? Senin birine dogru duzgun duran VATANDAŞA zarar vereceğine (ki bizde hep böyle olur üzücü) Tahtalı köyü boylaman normal. Ben karşı çıkmam. Kurallar basit eğer kendi canını kaybetmek istemiyorsan kimseninde canını tehdit etmicen o silahı almayacaksın eline. Anlaşılmayacak bişe var mı? Yok.
       afroditgibiyim
       Sebebi ne olursa olsun bir insanı öldürmek de bir katil olmaktır
        kalpci
        Hiç bir insanı öldürecek kadar skleyeceğimi düşünmüyorum
         marvelhulk
         allah hiç kimseyi kendini korumak zorunda bıramasın
          unlimited0
          O kadar iyi bir söz ki... bunun üzerine ne söylenirse basit kalır resmen. Ama tabi ki kahraman ilan edilir. Medyada yankı bulan cinayetlerde halk bazen katile aşırı öfke duyar. Şöyle sözler çok duyarız “onu hapiste hallederler” “bu adamı sağ bırakmazlar” gibi. Ve öldü haberi gelince de bunu yapan kişiye teşekkür ederiz. Bu büyük bir tartışma konusu.
           hayalperestbirii
           namusum söz konusu olmadıkça, böyle bir şey yapmam diye düşünüyorum
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.