Biraz Daha Erken veya Geç Ne Fark Eder?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   agac-ceviz
   Merhaba benim ceviz ağacı kuşlarım.. Uzatmadan anlatıyorum hepimiz hayata biraz erken doğsaydım veya geç doğsaydım şöyle olurdum deriz yani demeseniz bile düşünün.. Mesela ben biraz erken gelmek isterdim 90 li yılların çocuğu olarak maalesef ergenliğin 2000lere denk geldi zaten ülkenin çöküş dönemidir kendisi...keşke 80 lerde yaşasaydım Ama geç doğmuş olmak yani genç olmak istemezdim bugüne baktığımda gençliğin hayatı çöp torbasında atılmak üzere.. Neyse geçmişte yaşamak yada biraz daha geç doğmak istermisiniz.. Mesela size ne katardı.. Herşeyi yazabilirsiniz sınırlama yok öptüm kib bay
    _sofia_
    Hiç doğmamış olmak muazzam olurdu.
     asit
     İğdebeli'ne yağmur yağıyor. Yağsın! Yüz yıllardır yağıyor. Ne farkeder? Fakat bundan sadece yüz yıl sonra bile Ceviz ; ne sen, ne ben, ne memetabi, ne sofia. Hani şairin dediği gibi: yine yıllar geçecek ve geride benden bir iz kalmayacak. yorgun ruhumu karanlık ve soğuk kuşatacak.
      moon_night
      ceviz ablam mor kalbini yidiğin mutlu oldu sonunda djfjsjfjs
       theguard
       Kesinlikle mümkün olduğu kadar erken gelmek isterdim. Zamanın dünya üzerindeki en bariz etkisi beraberinde getirdiği kötülükleridir.
        eski_bi_tanidik
        Dünya gittikçe sahtelesiyo daha da erken doğmak isterdim...
         littlejohn
         1960 larin istanbulunda olmak isterdim
          oedon
          Biraz daha erken veya geç… Ne fark eder? Burdayız işte. Bazen uyuyup 90’lı yılların başında uyanmak gibi romantik bir hayalim oluyor. Adı üstünde hayal. Hiç doğmamak da güzel bir seçenekti. Ama doğdum. Bu sebeple de geleceği göremeyeceğimin bir burkukluğu vardır hep bilinçaltımda. Hiç var olmasaydım bunları deneyim de etmezdim. Ne acılar ne de mutluluklar olurdu. Oldukça adil gibi gözüküyor. Ama siz de ben de buradayız işte… Bir kere hayatın tadına bakınca ne kadar kötü olsa da bırakmak istemiyorsun. Son nefesimi vereceğim anda bir nefes fazla almak için kim bilir içimde ne fırtınalar kopacak… Ama bir gün bitecek işte. Her güzel şeyin bir gün bittiği gibi.
           merivella
           Etmez ya bulunduğun zamandan ziyade kiminle olduğun daha önemlidir.
            yk_45
            60lı yıllarda 20 yaşında filan olup 90larda yaşlı olup şu zamanlarda olmamayı tercih ederdim
             patronicee
             Şuan portakalda vitamin olmayı yeğlerdim. Sperm yarışında 1.gelmemek adına salına salına yürürdüm heralde.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.