55
15.11.2020
Bir Zamanlar Türkiye’de Olmasına İmkan Vermediğimiz Ama Bal Gibi Olan Olaylar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Görseldeki Abi, Koronavirüs bizim ülkemize gelmez, gelse de genlerimizden dolayı bizi hasta edemez diyordu ısrarla. Şimdilerde ne diyor, ne düşünüyor çok merak ediyorum. Ülkemizin başına gelen her olayda “Bu kadarı da olmaz” diyoruz ama görmediğimiz yaşamadığımız hangi felaket senaryosu kaldı ki?
    absurdizm
    Şarjlı süpürge gelmez sanıyordum ama geldi.
     asit
     koronavirüse gelene kadaaaaar neler olmaz dedik de oldu :( bu konunun sonu silivriye varır
      busrawashere
      televizyondaki tüm olaylar adam akıllı haber bile yok
       mevsimlerdensnbahar61
       Sorun bu zaten hem medyatik hem toplumsal “laf olsun torba dolsun” hesabı bilgin yoksa konuşmayacan arkadaş fikrini kendine sakla
        redblack
        Tarikatlar açılmaz saniyordum, şimdi benim bile kurasim var 🤪
         tsukyomi
         Dolar 3 TL olacakmış diyenlere "atma Ziyaa" derlerdi. Tur bindirdi tur. Ne oldum değil, ne oluyor aw diyeceksin işte.
          benita
          Televizyon makinasının +18 muhabbetleri
           detokssuyu
           Anneannelerin babaannelerin Facebook bağımlısı olacaklarına hiç ihtimal vermiyordum. Geçen babaannem ona instagram hesabı açmamı istedi.
            cinayetvaraga
            fetö. oldu.
             sedefartuny
             Kömürün, makarnanın, çayın vatandaşa hakaret olduğunu düşünürdüm, bizim millet bunlara kanmaz derdim ama büyük yanıldım.
              okadin
              Üniversite mezunu gençlerin işsiz kalabileceklerini asla düşünmezdim. Bugün üniversite sonrası evde oturma hali o kadar normal oldu ki. Gerçekten çok üzülüyorum bu duruma.
               mrlawyerkk
               Ekmek dahil olmak üzere market alışverişimizi online yapacağımızı tahmin etmezdim. Ekmek almaya gitmekten nefret eden, annesi tarafından zorla gönderilen bir nesil olarak bana çok tuhaf geliyor.
                dr.rock
                Türkiyede vaka sayısı toplam ortalama 2 m Ülkemizde Olan ya da tespit edilebilen vaka Açıklananın 1/5 i dir Fransa kadar en az Bilginiz olsun
                 dr.rock
                 Bu arada başlığı açan arkadaşın örneklediği hocamızın CV si: OYTUN ERBAŞ KİMDİR? Oytun Erbaş, 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden dönem ikincisi olarak mezun olmuştur. TUS’ta 7 kez derece (ilk 10) yapmıştır. Esas deneyim alanı ilaç AR-GE çalışmaları olan Erbaş, sinirbilim, biyolojik psikoloji, fizyoloji ve fizyopatoloji dersleri vermektedir. Çok iyi derecede ingilizce bilmektedir. Halen Fizyoloji Bilim Dalında Doçent Doktor olarak farklı üniversitelerde öğretim üyeliği yapmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri Illinois eyaletindeki “Experimental Medicine” ve Gebze-Kocaeli & Tübitak Teknoloji Geliştirme bölgesindeki “Deneysel Tıp” İlaç ARGE Laboratuvarlarının kurucusudur. Oytun Erbaş, yaptığı deneysel çalışmalarla, Uluslararası Otolojik Cerrahi Derneği’nden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları dalında ‘‘Politzer Ödülü’’(2013) ve Avrupa Ortopedi ve Travmatoloji Derneği’nden ‘‘Jacques Duparc Ödülü’’(2013) almıştır. Ayrıca ulusal kongrelerden onlarca en iyi proje ve en iyi sözlü bildiri ödülleri kazanmıştır. Uluslararası indesklerde (SCI ve SCI-E) dizinlenen dergilerde 100’den fazla bilimsel makalesi yayınlanmıştır. Ayrıca, Istanbul Bilim University Florence Nightingale Journal of Medicine ve Istanbul Bilim University Florence Nightingale Journal of Transplantation dergilerinin yayın sekreterliği ve yayın editörlüğü görevini yürütmektedir. Çalışma alanları inflamasyon ve psikiyatrik ilişkiler, oksitosin etkileri, epilepsi mekanizmaları ve tedavisi, nörogelişimsel bozukluklar (otizm) ve tedavisi, diyabetik nöropatide nöroprotektif ilaç denemeleridir.
                  vitaly
                  Benim için dolar olayıdır. Hiç unutmam sarozda dalıştan çıktım, televizyonu izliyorum. Dolar 3.49 olmuş ben yanlışlıkla millete 3.94 olmuş dedim. Bizimkiler nasıl gülüyor, yok artık, saçmalama, daha neler bla bla... Şimdilerde...
                   bendemistimama
                   O degilde bi ara ciddi ciddi avrupa birligi demokrasi filan konusuluyodu yani ben ruya gormediysem
                    belizzimaaa
                    Şeriata doğru gidiyoruz. Şampanya yerine gazoz verilmesi mesela Hamilton'a.
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.