Bir Zamanlar Sırf Moda Olduğu İçin Yaptığınız Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Zamanında özellikle ergenlik zamanlarımızda çok beğenmesek de sırf moda olduğu için birçok şey yapmışızdır. Özellikle orta okul zamanı converse çok popüler olduğu için gidip kendime mor bilek converse almıştım. Yıllarca giyindim tabii ki şu anda da moda olan güzel parçalardı converse. Bir de moda olduktan sonra tarihe karışan şeyler oldu. Kendim açısından bu kötü yönlü örneklerden vermek isterim. Perçem ve kâkül. Kakül yakışına gerçekten yakışıyor da bir aralar hem kakül hem de perçem aşırı modaydı. Yapmayan linçleniyordu. Ben ikisi de kestirdim. Kakül yine bir nebze kabul edilebilir de perçem eziyetini kendimize niye yaptık diye hala sorguluyorum. Kızlar beni çok iyi anlayacaktır. Aşağıya eklediğim fotoğraftaki gibi perçemi olan ve bu şekilde fotoğraf çekilmeyen havalı olarak kabul edilmezdi. Sizin sırf moda olduğu için yaptığınız şeyler neler?
    merivella
    Bolero modası vardı ya iğrenç bir şeydi
     mrsnl33
     Bi ara sakal uzatmayı denemistim. Allahtan hemen vazgeçtim,hayatımdaki en yanlış kararlardan biriydi
      black_390
      eskiden saçımı yandan ayırıp kafama yapıştırıyordum, saç boyu desen sürekli omuzlarda takılıyordu ve tarakla eziyet ediyordum zavallı saçım k.b. şuan uzun süredir saçlarımı ortadan ayrılmış şekilde kullanıyorum, boyu da uzun bana kısa asla olmuyormuş bunu anladım, dalgalı saçlarımı bir iki ürünle harika şekle sokabiliyorum tarak kullanmıyorum nalet olsun o tarak.
       tiroyitbezi
       Hair bow . Saçımı Lady Gaga'nınki gibi kurdele yapıp geziyordum.
        zgrysr
        Tripkolik dinlemek
         ohannesburg
         Düşük bel pantolon
          tuccess
          alttan çıtçıtlı gömlek badi vs giymek düşük bel kot pant bel kısmı renkli külot giymek 🤯
           absurdizm
           Modaya takıntılı birisi değilim. Yapmadım yani
            samyeli90
            Emo olmak evet bir zamanlar emo olarak geçirdim özellikle 18 19 yaşlarımı 😂 Saçları kabartmak simsiyah giyinmek gözlere siyah makyaj yapmak falan aynaya bakarak banyoda resim çekilmek 😂Ay ne günlerdi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.