Bir Yıl Boyunca Sınava Hazırlanıp Sınava Giremeyen Tipler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Haberlerde görüyoruz. Ne düşüneceğimi bilemiyorum.. Ama aşırı saçma değil mi yani? Ben gerekirse 3 saat öncesinden orada bulunur işimi garantiye alırım. Ki o kadar değer önem vermediğim bir şey olduğu halde bu. Bu kişiler BİR YIL BOYUNCA kafa patlatıp sınava geç kalmak nedir ? Biri bu kafayı bana açıklasın. 😐?
    benita
    Saatlerce geç kalana bir şey diyemem ama dakika farkıyla kaçıranlara ciddi üzülüyorum ben
     mevsimlerdensnbahar61
     Giripte çuvallamakta var tabi
      cinayetvaraga
      ibocum bunlar okumasın, kazanmasın zaten. Sorumsuzluk daha baştan başlamış baksana.
       sinek_valesi
       Üzülüyorum aslında bu kişiler için lakin aynı zamanda da kızıyorum. Yıl boyu hazırlanıyorsun ve geç kalıyorsun ya da farklı problemler. Bu bana göre bir ihmarkarlık. Bu kadar önemliyse üç, beş saat önce kalk ve yola gir..
        vsjvsjvsjv000
        Kaygılı insan kesinlikle geç kalmaz. Ama kaybedecek birşeyi olmayan insan tınlamaz. Ilk kez girdiğimde hatırlıyorum kimse yoktu okul bahçesinde ilk ben gitmiştim. Dünkü sinava da en son ben girdim herhalde. Bir-kac dakika kala icerdeydim. Dışarda lak lak yaptım. Ben bahane oldugunu düşünüyorum bunların. 1 sene çalışan adam kesinlikle geç kalmaz,kalamaz,kalmamalı.
         matruskaa
         Zaten beklenmedik bi durum olur diye erken çık yola deniliyor. Ee ona rağmen aşırı bi olay olduysa zaten gelemezsin. E başka durumlardada erken çıkmanın imkanını kullan dimi ama.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.