Bir Yangında Böyle Aciz İsek ya Büyük Bir Depremde?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   çok daha kötü olmayacak mı? neden yönetenler adam akıllı afet planı ver hazırlığı yapmıyor bunun bedelini nasıl ödeyecekler?
    killforyou
    allah göstermesin o günleri fakat gelecek o deprem. bilim bunu söylüyor. fay hatlarının 7 ve üzeri deprem yaratma riski oldukça kuvvetli. Başkanlık sistemiyle, her şeyin bir kişinin elinde olduğu bu düzende böyle felaketler sonumuzu getirir. Uyanmamız lazım artık uykudan.
     ern06
     Rte'nin 8 tane uçağı var birini bile yangın için kullanmadı 3 tane uçak yardım için ABD den gelmiş ne bekliyonuz ki adam yangın mağdurları'nın yüzüne çay fırlattı awq
      me_out_bye
      Olacak. A skcek memleketin. Hiçbir yer depreme dayanıklı değil. Ama kimin umrunda? Ne güzel siyasilere imkan çıkacak. Bak deprem alanıni ziyaret etti* Bak çadır dağıttı* Çay attı* Tweet attı* Para yatırdı* Iban verme imkanı olacak yine. Bunlar ŞOV İÇİN kaçırılmayacak bir fırsat! Reality'i gerçekliği önlemi falan boşver şimdi. Kim para yatıracak o kdr halka ? Ölen ölsün. Önemli kişiler zaten önemli yerlerde yaşıyor. Onlar canlı kalır. Yine gariban halk ölür. Çok güzel 👍🏻 Drpremi s.et kanal istanbul yapak turist gelsin. 😁👍🏻 Katarlı matarlı offf süper 👌🏻🤲🏻🤝🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Dolar dolarrrr 🤑💲
       abdes_terligi
       umarım depremde ülkeyi bu halde getiren gereksizler ölür geberir de kurtuluruz
        peripedia
        E uzmanlar yıllardır yırtınıyorlar hazırlanmamız lazım büyük İstanbul depremine diye. Sonuç? Toplanma alanları imara açılıyor ya. Bu bir tercih başka bir şey değil.
         ulanayca
         düşünmek bile istemiyorum. hiçbir felakete hazırlıklı değiliz.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.